Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

4 Paprastos ir lengvos šukuosenos namuose

Sveikos,

Aš namuose dažniausiai būnu susirišusi, kad plaukai netrukdytų tvarkytis ar ilsėtis. Todėl nusprendžiau pasiūlyti 4 šukuosenas, kurias galėsite pasidaryti būdamos namuose. Nors tos šukuosenos yra nešiojamos ir mieste ar kur viešumoje.1 Šukuosena.

Iššukuokite plaukus

Suėmę į vieną pusę tiesiog supinkite

Štai ir viskas

2 Šukuosena 

Jeigu norite, kad kasa būtų aukštai, palenkite galvą ir suimkite plaukus.
Tada suriškite su stipria gumele, kad neišsileistų


Supinkite kasa.

Štai ir viskas

3 Šukuosena

Darykite taip pat kaip ir prieš supinant kasa.
T.y. Suimkite plaukus ir suriškite su stipria gumele

Štai ir viskas
4 Šukuosena

Jeigu norite, kad kuodukas būtų aukštai, pasilenkite ir susukite kasa
Susukite kasa ant galvos ir uždėkite stipria gumelę

Štai ir viskas

Komentarai

 1. Hi dear, you have such amazing blog, I wish we can follow each other, if you decided to do so and follow me on BLOGLOVIN, please let me know so I can follow you back. xoxo

  http://www.love-joice.com

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Thank You very much for Your opinion. This blog is in my local language, but http://markgirla.blogspot.com is in English. Thank You again.

   Panaikinti
 2. Thank you so much for the follow.
  Follow you back on bloglovin.
  Btw,I'm also on Instagram,maybe you like my account?
  Lovely greets from germany ;-)

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

,,Gyvenimo bangos'' Mira Beluci stilius

Miros nuotrauka paimta iš čia
Miros nuotrauka paimti iš čia.
Lietuvoje pradėjo rodyti naują turkų serialą ,,Gyvenimo bangos'' ir nuo pat pradžių tapau juo apsėsta. (hahaha) Jau rodo 2 sezoną ir vis dar nenustojau jo žiūrėti. Iš pat pradžių keletas žmonių juokėsi iš manęs, kad žiūriu turkiškus serialus, tačiau ir patys pradėjo juos žiūrėti ir juos taip pat labai pritraukė. 
Viena iš pagrindinių veikėjų Mira Beluci studentė iš turtingos šeimos. Man ji labai graži ir jos stilius man labai patinka, žinoma, yra drabužių, kurie man nelabai patinka, tačiau laaaaabaiii norėčiau visos jos drabužių spintos. Tad pasirinkau keletą jos aprangos tipų ir atkartojau. Pasirinkau šias, nes turėjau bent panašius drabužius ir šiaip jos patiko. :)
Jeigu norite daugiau spauskite Google +.
Ar jūs žiūrite šį serialą - ,,Gyvenimo bangos''? Ar jums patinka Mira ir jos stilius? Būtų šaunu jeigu ir jūs atkartotumėte jos aprangą ir nusifotografuotumėte bei įkeltumėte nuotrauką čia į komentarus. Ači…

My Makeup Table

Labas!
Visai neseniai Olesės knygoje perskaičiau, kad makiažo priemonių negalima laikyti vonios kambariuose dėl drėgmės. Ir štai kur dabar viską laikau... Nusikėliau (tiksliau mama nukėlė) muzikinį centrą ir atsirado daug vietos, bet dabar nebėra daug vietos (hahaha).
Kur jūs laikote makiažo priemones?
twitterinstagram | facebook | bloglovin | tumbr

BACK. AGAIN.

Sveiki.

Tiesą pasakius nelabai žinau, kodėl vėl atsirado noras rašyti. Nors, geriau pagalvojus, jis niekada nebuvo dingęs, tik vis atrodydavo, kad tam nėra laiko ir mano pomėgis rašyti lyg užsislėpdavo po "laiko trūkumo" kauke.

Galbūt mane paskatino perskaityta Zoe's knyga ,,Girl Online" trečioji dalis ir visai neseniai per anglų kalbos pamoką darytas skaitymas (vienas iš tekstų buvo - ,,Why bloggers started to write their blogs"), bet vėl noriu blogginti.

Jau 2016 m. ties rašymu blog'e buvau sustojusi, o dabar tapau abituriente... (tai neįtikima, kaip greitai bėga metai). Ar turėsiu pakankamai laiko (vėl tas laikas)? Dar nežinau, nes būsiu apkrauta mokslais. Mokslais. Mokslais. Taip pat net neįsivaizduoju ką rašysiu. Manau, leisiu sau improvizuoti. Neužsidarysiu ties tam tikra sfera, bet ieškosiu to, kas man patiktų.

Nenoriu žadėti, kad rašysiu vieną kartą per savaitę ar du kartus per mėnesį, bet vos tik turėsiu ką rašyti - rašysiu. Nes tam ir sugrįžau.

Ka…