Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

,,Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos''


Sveikos, Aqbuus,

Nuotrauka iš We hear it

          Vakar buvo ypatinga diena, kurios laukiau jau labai seniai. Pagaliau Lietuvoje atsirado filmas, pagal John Green knygą  ,,Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos''. Šia knygą perskaičiau dar praeitais metais. Ir net tada, kai dar tiksliai nežinojau ar bus kuriamas filmas, aš jau svajojau apie jį (filmą turiu omeny).
          ,,Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos'' padeda suvokti, kad nebūtinai turi padaryti kažką ypatingo, kad pats taptum ypatingu. Galbūt kiti žmonės tavęs ir nežinos, tačiau patys artimiausi ir svarbiausi žmonės tavo gyvenime tave prisimins visą laiką, kaip ypatingą žmogų.
          Tegu nesupyksta filmo režisierius ar režisieriai, tačiau esu labai dėkinga šios knygos autoriui John Green, kad parodė kitokį paauglių gyvenimą priverčiantį susimąstyti apie mūsų turtą. Žinoma, turiu omeny ne pinigus. Daugelis yra nusistatęs, kad jeigu žmogus yra ligotas, turi visada gulėti lovoje ir nieko nedaryti. Juk ligotieji kaip tik norėtų būti draugų apsuptyje ir daryti normalius dalykus (nenoriu jūsų įžeisti, tad atsiprašau iš anksto). Normalius dalykus kaip: vakarėliai, susitikimai su draugais ir isimylėjimas, noras pajusti ką reiškia žodis ,,meilė''.
          Man labai patiko abu pagrindiniai veikėjai, tiek Heizelė, tiek Gasas, jų užsispyrimas. Nors abu sirgo vėžiu, užsispyrė ir nuvyko į Amsterdamą pas mėgstamiausią jų rašytoją. Vargo, kad paklaustų keletos, kaip pati Heizelė sakė, kvailų klausimų. Patiko, kad Heizelė nepasidavė lipdama laiptais į Anos Frank namus.
          Ši knyga/ šis filmas kažkas neįtikėtino. Galėčiau šį filmą žiūrėti ir žiūrėti, o knygą skaityti ir skaityti.

          Kaip jau supratote man ši istorija laaabai patiko ir tapau kiek apsėsta šios knygos ir šio filmo. Atsirado keletas naujovių pas mane susijusių su šiuo filmu/šia knyga. Nebauskit manęs. :-))

Nuotrauka iš We hear it. (mano užrakto ekranas)

Sukūriau pati (kompiuterio ekranas)

Taip pat man patinka šios dainos iš ,,Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos''

Ed Sheeran - All of the stars
 
Birdy - Not about angels
 
 

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Paplūdimio garbanos be garbanoklio

Visi žinome, kad jau vasara, turiu omeny, kad dar nežino, kad jau birželis... Aš stengiuosi vasaros netapatinti tik su paplūdimiu, tačiau kitiems vasara ir yra laikas paplūdimyje. Jeigu tu mergina, tai tikriausiai žinai, kad norisi atrodyti gražiai net paplūdimyje (o gal reikia sakyti ypač paplūdimyje?). Todėl šiandien nusprendžiau su jumis pasidalinti savo paplūdimio garbanomis, kurias pasidariau be garbanoklio. Kaip tokias pasidaryti? Paprastai. Jums tereikia išsiplauti galvą ir, jeigu plaukai linkę lengvai garbanotis, palaukt kol išdžius, o jeigu nėra linkę garbanotis arba sunkiai garbanojasi, tada drėgnus, susukti. Aš pasirinkau juo susukti į 4 kaseles ir tas kaseles į 4 kuodelius. Po keletos valandų juos tiesiog paleidau ir truputį supurškiau su plaukų laku, kad ilgiau laikytų. 
Štai jums ir garbanos nenaudojant garbanoklio. Tikiuosi jums patiko mano įrašas ir jeigu taip ir yra, tada spauskite Google + ir parašykite komentarą žemiau, su malonumu jį perskaitysiu. :)

Kokia jūsų mėg…

Autumn already

Labas labas labas
Šį kartą noriu pasidalinti keletu rudeniškų nuotraukų. 
Praeitą savaitgalį peržiūrėjus kelių įžymybių Instagram paskyras bei Pinterest užsinorėjau ir aš gražių, meniškų bei rudeniškų nuotraukų. Nelabai pavyko įgyvendinti šį savo planą, bet keletą nuotraukų iš keliasdešimt pavyko išsaugoti telefone. Žinoma, ruduo tik įpusėjo, laiko dar yra, tik kažin ar benorėsiu fotografuotis. Aš labiau panaši į tas merginas, kurios mėgsta fotografuoti, o ne būti fotografuojamos. Todėl tikimybė maža. 
Plius čia Lietuva, negali žinoti kokie orai bus toliau, nes po kol kas tai šilta, tai šalta ir šlapia, o ryte dar ir pradeda kristi ledukai iš dangaus...

Ar jūs jau spėjote užfiksuoti rudeniškų kadrų? Gal norėtumėte jais pasidalinti? Ir galbūt net žinot kur Lietuvoje vertėtų nuvažiuoti šiuo metų laiku? 

,,Gyvenimo bangos'' Mira Beluci stilius

Miros nuotrauka paimta iš čia
Miros nuotrauka paimti iš čia.
Lietuvoje pradėjo rodyti naują turkų serialą ,,Gyvenimo bangos'' ir nuo pat pradžių tapau juo apsėsta. (hahaha) Jau rodo 2 sezoną ir vis dar nenustojau jo žiūrėti. Iš pat pradžių keletas žmonių juokėsi iš manęs, kad žiūriu turkiškus serialus, tačiau ir patys pradėjo juos žiūrėti ir juos taip pat labai pritraukė. 
Viena iš pagrindinių veikėjų Mira Beluci studentė iš turtingos šeimos. Man ji labai graži ir jos stilius man labai patinka, žinoma, yra drabužių, kurie man nelabai patinka, tačiau laaaaabaiii norėčiau visos jos drabužių spintos. Tad pasirinkau keletą jos aprangos tipų ir atkartojau. Pasirinkau šias, nes turėjau bent panašius drabužius ir šiaip jos patiko. :)
Jeigu norite daugiau spauskite Google +.
Ar jūs žiūrite šį serialą - ,,Gyvenimo bangos''? Ar jums patinka Mira ir jos stilius? Būtų šaunu jeigu ir jūs atkartotumėte jos aprangą ir nusifotografuotumėte bei įkeltumėte nuotrauką čia į komentarus. Ači…