2014 m. birželio 26 d., ketvirtadienis

,,Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos''


Sveikos, Aqbuus,

Nuotrauka iš We hear it

          Vakar buvo ypatinga diena, kurios laukiau jau labai seniai. Pagaliau Lietuvoje atsirado filmas, pagal John Green knygą  ,,Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos''. Šia knygą perskaičiau dar praeitais metais. Ir net tada, kai dar tiksliai nežinojau ar bus kuriamas filmas, aš jau svajojau apie jį (filmą turiu omeny).
          ,,Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos'' padeda suvokti, kad nebūtinai turi padaryti kažką ypatingo, kad pats taptum ypatingu. Galbūt kiti žmonės tavęs ir nežinos, tačiau patys artimiausi ir svarbiausi žmonės tavo gyvenime tave prisimins visą laiką, kaip ypatingą žmogų.
          Tegu nesupyksta filmo režisierius ar režisieriai, tačiau esu labai dėkinga šios knygos autoriui John Green, kad parodė kitokį paauglių gyvenimą priverčiantį susimąstyti apie mūsų turtą. Žinoma, turiu omeny ne pinigus. Daugelis yra nusistatęs, kad jeigu žmogus yra ligotas, turi visada gulėti lovoje ir nieko nedaryti. Juk ligotieji kaip tik norėtų būti draugų apsuptyje ir daryti normalius dalykus (nenoriu jūsų įžeisti, tad atsiprašau iš anksto). Normalius dalykus kaip: vakarėliai, susitikimai su draugais ir isimylėjimas, noras pajusti ką reiškia žodis ,,meilė''.
          Man labai patiko abu pagrindiniai veikėjai, tiek Heizelė, tiek Gasas, jų užsispyrimas. Nors abu sirgo vėžiu, užsispyrė ir nuvyko į Amsterdamą pas mėgstamiausią jų rašytoją. Vargo, kad paklaustų keletos, kaip pati Heizelė sakė, kvailų klausimų. Patiko, kad Heizelė nepasidavė lipdama laiptais į Anos Frank namus.
          Ši knyga/ šis filmas kažkas neįtikėtino. Galėčiau šį filmą žiūrėti ir žiūrėti, o knygą skaityti ir skaityti.

          Kaip jau supratote man ši istorija laaabai patiko ir tapau kiek apsėsta šios knygos ir šio filmo. Atsirado keletas naujovių pas mane susijusių su šiuo filmu/šia knyga. Nebauskit manęs. :-))

Nuotrauka iš We hear it. (mano užrakto ekranas)

Sukūriau pati (kompiuterio ekranas)

Taip pat man patinka šios dainos iš ,,Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos''

Ed Sheeran - All of the stars
 
Birdy - Not about angels
 
 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

paskaitykite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...