2014 m. rugpjūčio 15 d., penktadienis

Apranga sugrįžus į mokyklą
Kadangi mokykla jau nebetoli nusprendžiau paieškoti aprangų, kurias norėčiau dėvėti šiais mokslo metais. Ir štai ką radau.
 
!Paaiškinimas! Šių rūbų neturiu, tačiau mielai juos dėvėčiau.
 
 
1. Mergaitiška apranga
 
Aš nedėviu suknelių ar sijonų labai dažnai, nors norėčiau. Ši išvaizda atrodo labai miela ir ,,kieta''. Sakant tiesą, nemanau, kad išdrįsčiau nešioti skrybėlę/kepurę, nors kai kitos panelės jas nešioja man atrodo labai gražu. Aš labai mėgstu šiuos batus. Svajoju kada nusipirkti ,,boots'us'' ir pasižiūrėti kaip atrodyčiau. Nenešiočiau akinių, nes čia, Lietuvoje, rudenį saulė nėra tokia kaitri ir atrodyčiau kvailai. Akiniai? Ne.
 
2. Kasdienė apranga
 
Šiuos rūbūs dėvėčiau kasdien. Aš manau, jie labai patogūs. Tik neužsegčiau megztinio ir palikčiau jį plėvesuoti. Man labai patinka rankinukas. Jis mielas ir gražus. Labai patinka jo spalva. Batai taip pat labai patogūs ir paprasti. Taip pat su šia apranga nešiočiau ,,boots'us''. Nemanau, kad ši apranga labai tiktų rudenį ar žiemą, bet pavasarį... Taip apsirengusi vaikščiočiau kasdien.
 
3. Miela apranga
 
Ši apranga labai tiktų Šv. Valentino dieną. Atrodo mergaitiškai ir mielai, taip pat, spalvos labai šiltos ir primena kūdikį. Primena vasarą ir gerus prisiminimus. Bet ir vėl, akiniams ne.
 
4. Šiltos aprangos
 
Man labai patinka megztinis iš pirmos nuotraukos dalies, sijonas iš antros, batai, striukė, kaklo papuošalas iš trečios ir šalikas iš ketvirtos.
 
 

 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

paskaitykite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...