Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Apranga sugrįžus į mokyklą
Kadangi mokykla jau nebetoli nusprendžiau paieškoti aprangų, kurias norėčiau dėvėti šiais mokslo metais. Ir štai ką radau.
 
!Paaiškinimas! Šių rūbų neturiu, tačiau mielai juos dėvėčiau.
 
 
1. Mergaitiška apranga
 
Aš nedėviu suknelių ar sijonų labai dažnai, nors norėčiau. Ši išvaizda atrodo labai miela ir ,,kieta''. Sakant tiesą, nemanau, kad išdrįsčiau nešioti skrybėlę/kepurę, nors kai kitos panelės jas nešioja man atrodo labai gražu. Aš labai mėgstu šiuos batus. Svajoju kada nusipirkti ,,boots'us'' ir pasižiūrėti kaip atrodyčiau. Nenešiočiau akinių, nes čia, Lietuvoje, rudenį saulė nėra tokia kaitri ir atrodyčiau kvailai. Akiniai? Ne.
 
2. Kasdienė apranga
 
Šiuos rūbūs dėvėčiau kasdien. Aš manau, jie labai patogūs. Tik neužsegčiau megztinio ir palikčiau jį plėvesuoti. Man labai patinka rankinukas. Jis mielas ir gražus. Labai patinka jo spalva. Batai taip pat labai patogūs ir paprasti. Taip pat su šia apranga nešiočiau ,,boots'us''. Nemanau, kad ši apranga labai tiktų rudenį ar žiemą, bet pavasarį... Taip apsirengusi vaikščiočiau kasdien.
 
3. Miela apranga
 
Ši apranga labai tiktų Šv. Valentino dieną. Atrodo mergaitiškai ir mielai, taip pat, spalvos labai šiltos ir primena kūdikį. Primena vasarą ir gerus prisiminimus. Bet ir vėl, akiniams ne.
 
4. Šiltos aprangos
 
Man labai patinka megztinis iš pirmos nuotraukos dalies, sijonas iš antros, batai, striukė, kaklo papuošalas iš trečios ir šalikas iš ketvirtos.
 
 

 


Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Paplūdimio garbanos be garbanoklio

Visi žinome, kad jau vasara, turiu omeny, kad dar nežino, kad jau birželis... Aš stengiuosi vasaros netapatinti tik su paplūdimiu, tačiau kitiems vasara ir yra laikas paplūdimyje. Jeigu tu mergina, tai tikriausiai žinai, kad norisi atrodyti gražiai net paplūdimyje (o gal reikia sakyti ypač paplūdimyje?). Todėl šiandien nusprendžiau su jumis pasidalinti savo paplūdimio garbanomis, kurias pasidariau be garbanoklio. Kaip tokias pasidaryti? Paprastai. Jums tereikia išsiplauti galvą ir, jeigu plaukai linkę lengvai garbanotis, palaukt kol išdžius, o jeigu nėra linkę garbanotis arba sunkiai garbanojasi, tada drėgnus, susukti. Aš pasirinkau juo susukti į 4 kaseles ir tas kaseles į 4 kuodelius. Po keletos valandų juos tiesiog paleidau ir truputį supurškiau su plaukų laku, kad ilgiau laikytų. 
Štai jums ir garbanos nenaudojant garbanoklio. Tikiuosi jums patiko mano įrašas ir jeigu taip ir yra, tada spauskite Google + ir parašykite komentarą žemiau, su malonumu jį perskaitysiu. :)

Kokia jūsų mėg…

Autumn already

Labas labas labas
Šį kartą noriu pasidalinti keletu rudeniškų nuotraukų. 
Praeitą savaitgalį peržiūrėjus kelių įžymybių Instagram paskyras bei Pinterest užsinorėjau ir aš gražių, meniškų bei rudeniškų nuotraukų. Nelabai pavyko įgyvendinti šį savo planą, bet keletą nuotraukų iš keliasdešimt pavyko išsaugoti telefone. Žinoma, ruduo tik įpusėjo, laiko dar yra, tik kažin ar benorėsiu fotografuotis. Aš labiau panaši į tas merginas, kurios mėgsta fotografuoti, o ne būti fotografuojamos. Todėl tikimybė maža. 
Plius čia Lietuva, negali žinoti kokie orai bus toliau, nes po kol kas tai šilta, tai šalta ir šlapia, o ryte dar ir pradeda kristi ledukai iš dangaus...

Ar jūs jau spėjote užfiksuoti rudeniškų kadrų? Gal norėtumėte jais pasidalinti? Ir galbūt net žinot kur Lietuvoje vertėtų nuvažiuoti šiuo metų laiku? 

,,Gyvenimo bangos'' Mira Beluci stilius

Miros nuotrauka paimta iš čia
Miros nuotrauka paimti iš čia.
Lietuvoje pradėjo rodyti naują turkų serialą ,,Gyvenimo bangos'' ir nuo pat pradžių tapau juo apsėsta. (hahaha) Jau rodo 2 sezoną ir vis dar nenustojau jo žiūrėti. Iš pat pradžių keletas žmonių juokėsi iš manęs, kad žiūriu turkiškus serialus, tačiau ir patys pradėjo juos žiūrėti ir juos taip pat labai pritraukė. 
Viena iš pagrindinių veikėjų Mira Beluci studentė iš turtingos šeimos. Man ji labai graži ir jos stilius man labai patinka, žinoma, yra drabužių, kurie man nelabai patinka, tačiau laaaaabaiii norėčiau visos jos drabužių spintos. Tad pasirinkau keletą jos aprangos tipų ir atkartojau. Pasirinkau šias, nes turėjau bent panašius drabužius ir šiaip jos patiko. :)
Jeigu norite daugiau spauskite Google +.
Ar jūs žiūrite šį serialą - ,,Gyvenimo bangos''? Ar jums patinka Mira ir jos stilius? Būtų šaunu jeigu ir jūs atkartotumėte jos aprangą ir nusifotografuotumėte bei įkeltumėte nuotrauką čia į komentarus. Ači…