Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Apranga sugrįžus į mokyklą
Kadangi mokykla jau nebetoli nusprendžiau paieškoti aprangų, kurias norėčiau dėvėti šiais mokslo metais. Ir štai ką radau.
 
!Paaiškinimas! Šių rūbų neturiu, tačiau mielai juos dėvėčiau.
 
 
1. Mergaitiška apranga
 
Aš nedėviu suknelių ar sijonų labai dažnai, nors norėčiau. Ši išvaizda atrodo labai miela ir ,,kieta''. Sakant tiesą, nemanau, kad išdrįsčiau nešioti skrybėlę/kepurę, nors kai kitos panelės jas nešioja man atrodo labai gražu. Aš labai mėgstu šiuos batus. Svajoju kada nusipirkti ,,boots'us'' ir pasižiūrėti kaip atrodyčiau. Nenešiočiau akinių, nes čia, Lietuvoje, rudenį saulė nėra tokia kaitri ir atrodyčiau kvailai. Akiniai? Ne.
 
2. Kasdienė apranga
 
Šiuos rūbūs dėvėčiau kasdien. Aš manau, jie labai patogūs. Tik neužsegčiau megztinio ir palikčiau jį plėvesuoti. Man labai patinka rankinukas. Jis mielas ir gražus. Labai patinka jo spalva. Batai taip pat labai patogūs ir paprasti. Taip pat su šia apranga nešiočiau ,,boots'us''. Nemanau, kad ši apranga labai tiktų rudenį ar žiemą, bet pavasarį... Taip apsirengusi vaikščiočiau kasdien.
 
3. Miela apranga
 
Ši apranga labai tiktų Šv. Valentino dieną. Atrodo mergaitiškai ir mielai, taip pat, spalvos labai šiltos ir primena kūdikį. Primena vasarą ir gerus prisiminimus. Bet ir vėl, akiniams ne.
 
4. Šiltos aprangos
 
Man labai patinka megztinis iš pirmos nuotraukos dalies, sijonas iš antros, batai, striukė, kaklo papuošalas iš trečios ir šalikas iš ketvirtos.
 
 

 


Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

,,Gyvenimo bangos'' Mira Beluci stilius

Miros nuotrauka paimta iš čia
Miros nuotrauka paimti iš čia.
Lietuvoje pradėjo rodyti naują turkų serialą ,,Gyvenimo bangos'' ir nuo pat pradžių tapau juo apsėsta. (hahaha) Jau rodo 2 sezoną ir vis dar nenustojau jo žiūrėti. Iš pat pradžių keletas žmonių juokėsi iš manęs, kad žiūriu turkiškus serialus, tačiau ir patys pradėjo juos žiūrėti ir juos taip pat labai pritraukė. 
Viena iš pagrindinių veikėjų Mira Beluci studentė iš turtingos šeimos. Man ji labai graži ir jos stilius man labai patinka, žinoma, yra drabužių, kurie man nelabai patinka, tačiau laaaaabaiii norėčiau visos jos drabužių spintos. Tad pasirinkau keletą jos aprangos tipų ir atkartojau. Pasirinkau šias, nes turėjau bent panašius drabužius ir šiaip jos patiko. :)
Jeigu norite daugiau spauskite Google +.
Ar jūs žiūrite šį serialą - ,,Gyvenimo bangos''? Ar jums patinka Mira ir jos stilius? Būtų šaunu jeigu ir jūs atkartotumėte jos aprangą ir nusifotografuotumėte bei įkeltumėte nuotrauką čia į komentarus. Ači…

My Makeup Table

Labas!
Visai neseniai Olesės knygoje perskaičiau, kad makiažo priemonių negalima laikyti vonios kambariuose dėl drėgmės. Ir štai kur dabar viską laikau... Nusikėliau (tiksliau mama nukėlė) muzikinį centrą ir atsirado daug vietos, bet dabar nebėra daug vietos (hahaha).
Kur jūs laikote makiažo priemones?
twitterinstagram | facebook | bloglovin | tumbr

Mano atostogų makiažo kosmetinė

Aš iškeliauju 6 dienoms į Lenkiją, daiktus krautis pradėjau prieš 4 dienas. Visų pirma susikroviau kosmetines su vaistais, makiažu ir kitomis higienos priemonėmis. Žinoma, galvojant apie savo blogą visą laiką, nusprendžiau pasidalinti su jumis ką įsidėjau į makiažo kosmetinę.
Makiažui sudėti pasirinkau šviesiai rožinę kosmetinę, kuri yra vidutinio dydžio. Nei per maža, nei per didelė. Ji būtent tokia kokios man ir reikėjo mano makiažui. Atidarykime ir pažiūrėkime kas jos viduje. :)
Aš įsidėjau savo makiažo šepetėlius tuos, kurios naudoju dažniausiai. Galite matyti, kad ten yra Ecotools šepetėliai skirti skaistalams, maskuojamajai priemonei, akių šešėliams, akių linijai ir blakstienoms bei antakiams, nežinomos firmos šepetėliai skirti pudrai ir akių šešėliams. Patariu nusipirkti Ecotools makiažo šepetėlių rinkinį, nes šie šepetėliai labai švelnūs. Žinoma, juos turite prižiūrėti kaip ir visus kitus.

Šiuos dalykėlius pasiėmiau todėl, kad į Lenkiją važiuoju ne tik tam, kad pailsėčiau, be…