Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

4 Patarimai lankant mokyklą


Į mokyklą einame jau visą savaitę, bet manau vis tiek tiks šie patarimai. Nors jie yra labiau naujokams jūs, jei nesate naujokė, vis tiek turėtumėte perskaityti šį įrašą, nes vieną dieną galite tapti naujoke. 

1. Nebijok ir būk savimi.

Jeigu eini į naują mokyklą ir esi drovi, prašau, pasistenk būti šiek tiek drąsesnė. Iš patirties žinau, kad yra baisu eiti į naują mokyklą, kurioje nieko nežinai, nieko nepažįsti ir bijai, kad nepritapsi klasėje. Bet tai ne tiesa. Nebijok ir būk savimi.

2. Nebūk drovi.

Kad ir ką bedarytum pasitikėk savimi ir nebijok atsakyti į klausimą jeigu žinai atsakymą, nėra nieko blogo parodyti kiek žinai ir moki. Pabandyk užmegzti pokalbį su kitais, nestovėk viena koridoriuje, nes dar labiau stresuosi ir bijosi. Žinoma, kiekvieno klasėje yra keletas žmonių, kurie nenorės su tavim bendrauti ir žiūrės į tave kaip į nieką. Parodyk, kad tau nerūpi.

3. Mokykloje gali susirasti naujų draugų.

Mokykloje gali susirasti naujų draugų, su jais bendrauti ir veikti kažką įdomaus pertraukų metu. Tai geras taškas mokyklai.

4. Susirask po pamokinę veiklą.

Mokykloje yra daug po pamokinės veiklos, kuri yra nemoka. Jeigu tau patinka vaidinti, lankyk dramos būrelį, jeigu patinka fotografuoti, lankyk fotografijos būrelį. Juose taip pat susirasi naujų draugų, kurie padės priprasti prie naujos mokyklos.


Tikiuosi mano patarimai jums padės. Jeigu turite patarimų man ir kitiems apie mokyklą, būtinai parašykite komentaruose žemiau. Mes būsime dėkingi ir aš tikrai juos visus perskaitysiu. 


P. S. Atsiprašau, kad taip ilgai nerašiau. Kaip žinote buvau išvykusi atostogauti, o kai grįžau prasidėjo mokslai ir nebespėjau visko, tačiau dabar ir vėl esu pasiryžusi pasinerti į ,,blogger'' darbus/pomėgius.


Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

,,Gyvenimo bangos'' Mira Beluci stilius

Miros nuotrauka paimta iš čia
Miros nuotrauka paimti iš čia.
Lietuvoje pradėjo rodyti naują turkų serialą ,,Gyvenimo bangos'' ir nuo pat pradžių tapau juo apsėsta. (hahaha) Jau rodo 2 sezoną ir vis dar nenustojau jo žiūrėti. Iš pat pradžių keletas žmonių juokėsi iš manęs, kad žiūriu turkiškus serialus, tačiau ir patys pradėjo juos žiūrėti ir juos taip pat labai pritraukė. 
Viena iš pagrindinių veikėjų Mira Beluci studentė iš turtingos šeimos. Man ji labai graži ir jos stilius man labai patinka, žinoma, yra drabužių, kurie man nelabai patinka, tačiau laaaaabaiii norėčiau visos jos drabužių spintos. Tad pasirinkau keletą jos aprangos tipų ir atkartojau. Pasirinkau šias, nes turėjau bent panašius drabužius ir šiaip jos patiko. :)
Jeigu norite daugiau spauskite Google +.
Ar jūs žiūrite šį serialą - ,,Gyvenimo bangos''? Ar jums patinka Mira ir jos stilius? Būtų šaunu jeigu ir jūs atkartotumėte jos aprangą ir nusifotografuotumėte bei įkeltumėte nuotrauką čia į komentarus. Ači…

My Makeup Table

Labas!
Visai neseniai Olesės knygoje perskaičiau, kad makiažo priemonių negalima laikyti vonios kambariuose dėl drėgmės. Ir štai kur dabar viską laikau... Nusikėliau (tiksliau mama nukėlė) muzikinį centrą ir atsirado daug vietos, bet dabar nebėra daug vietos (hahaha).
Kur jūs laikote makiažo priemones?
twitterinstagram | facebook | bloglovin | tumbr

Mano atostogų makiažo kosmetinė

Aš iškeliauju 6 dienoms į Lenkiją, daiktus krautis pradėjau prieš 4 dienas. Visų pirma susikroviau kosmetines su vaistais, makiažu ir kitomis higienos priemonėmis. Žinoma, galvojant apie savo blogą visą laiką, nusprendžiau pasidalinti su jumis ką įsidėjau į makiažo kosmetinę.
Makiažui sudėti pasirinkau šviesiai rožinę kosmetinę, kuri yra vidutinio dydžio. Nei per maža, nei per didelė. Ji būtent tokia kokios man ir reikėjo mano makiažui. Atidarykime ir pažiūrėkime kas jos viduje. :)
Aš įsidėjau savo makiažo šepetėlius tuos, kurios naudoju dažniausiai. Galite matyti, kad ten yra Ecotools šepetėliai skirti skaistalams, maskuojamajai priemonei, akių šešėliams, akių linijai ir blakstienoms bei antakiams, nežinomos firmos šepetėliai skirti pudrai ir akių šešėliams. Patariu nusipirkti Ecotools makiažo šepetėlių rinkinį, nes šie šepetėliai labai švelnūs. Žinoma, juos turite prižiūrėti kaip ir visus kitus.

Šiuos dalykėlius pasiėmiau todėl, kad į Lenkiją važiuoju ne tik tam, kad pailsėčiau, be…