Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

4 Patarimai lankant mokyklą


Į mokyklą einame jau visą savaitę, bet manau vis tiek tiks šie patarimai. Nors jie yra labiau naujokams jūs, jei nesate naujokė, vis tiek turėtumėte perskaityti šį įrašą, nes vieną dieną galite tapti naujoke. 

1. Nebijok ir būk savimi.

Jeigu eini į naują mokyklą ir esi drovi, prašau, pasistenk būti šiek tiek drąsesnė. Iš patirties žinau, kad yra baisu eiti į naują mokyklą, kurioje nieko nežinai, nieko nepažįsti ir bijai, kad nepritapsi klasėje. Bet tai ne tiesa. Nebijok ir būk savimi.

2. Nebūk drovi.

Kad ir ką bedarytum pasitikėk savimi ir nebijok atsakyti į klausimą jeigu žinai atsakymą, nėra nieko blogo parodyti kiek žinai ir moki. Pabandyk užmegzti pokalbį su kitais, nestovėk viena koridoriuje, nes dar labiau stresuosi ir bijosi. Žinoma, kiekvieno klasėje yra keletas žmonių, kurie nenorės su tavim bendrauti ir žiūrės į tave kaip į nieką. Parodyk, kad tau nerūpi.

3. Mokykloje gali susirasti naujų draugų.

Mokykloje gali susirasti naujų draugų, su jais bendrauti ir veikti kažką įdomaus pertraukų metu. Tai geras taškas mokyklai.

4. Susirask po pamokinę veiklą.

Mokykloje yra daug po pamokinės veiklos, kuri yra nemoka. Jeigu tau patinka vaidinti, lankyk dramos būrelį, jeigu patinka fotografuoti, lankyk fotografijos būrelį. Juose taip pat susirasi naujų draugų, kurie padės priprasti prie naujos mokyklos.


Tikiuosi mano patarimai jums padės. Jeigu turite patarimų man ir kitiems apie mokyklą, būtinai parašykite komentaruose žemiau. Mes būsime dėkingi ir aš tikrai juos visus perskaitysiu. 


P. S. Atsiprašau, kad taip ilgai nerašiau. Kaip žinote buvau išvykusi atostogauti, o kai grįžau prasidėjo mokslai ir nebespėjau visko, tačiau dabar ir vėl esu pasiryžusi pasinerti į ,,blogger'' darbus/pomėgius.


Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Paplūdimio garbanos be garbanoklio

Visi žinome, kad jau vasara, turiu omeny, kad dar nežino, kad jau birželis... Aš stengiuosi vasaros netapatinti tik su paplūdimiu, tačiau kitiems vasara ir yra laikas paplūdimyje. Jeigu tu mergina, tai tikriausiai žinai, kad norisi atrodyti gražiai net paplūdimyje (o gal reikia sakyti ypač paplūdimyje?). Todėl šiandien nusprendžiau su jumis pasidalinti savo paplūdimio garbanomis, kurias pasidariau be garbanoklio. Kaip tokias pasidaryti? Paprastai. Jums tereikia išsiplauti galvą ir, jeigu plaukai linkę lengvai garbanotis, palaukt kol išdžius, o jeigu nėra linkę garbanotis arba sunkiai garbanojasi, tada drėgnus, susukti. Aš pasirinkau juo susukti į 4 kaseles ir tas kaseles į 4 kuodelius. Po keletos valandų juos tiesiog paleidau ir truputį supurškiau su plaukų laku, kad ilgiau laikytų. 
Štai jums ir garbanos nenaudojant garbanoklio. Tikiuosi jums patiko mano įrašas ir jeigu taip ir yra, tada spauskite Google + ir parašykite komentarą žemiau, su malonumu jį perskaitysiu. :)

Kokia jūsų mėg…

Autumn already

Labas labas labas
Šį kartą noriu pasidalinti keletu rudeniškų nuotraukų. 
Praeitą savaitgalį peržiūrėjus kelių įžymybių Instagram paskyras bei Pinterest užsinorėjau ir aš gražių, meniškų bei rudeniškų nuotraukų. Nelabai pavyko įgyvendinti šį savo planą, bet keletą nuotraukų iš keliasdešimt pavyko išsaugoti telefone. Žinoma, ruduo tik įpusėjo, laiko dar yra, tik kažin ar benorėsiu fotografuotis. Aš labiau panaši į tas merginas, kurios mėgsta fotografuoti, o ne būti fotografuojamos. Todėl tikimybė maža. 
Plius čia Lietuva, negali žinoti kokie orai bus toliau, nes po kol kas tai šilta, tai šalta ir šlapia, o ryte dar ir pradeda kristi ledukai iš dangaus...

Ar jūs jau spėjote užfiksuoti rudeniškų kadrų? Gal norėtumėte jais pasidalinti? Ir galbūt net žinot kur Lietuvoje vertėtų nuvažiuoti šiuo metų laiku? 

,,Gyvenimo bangos'' Mira Beluci stilius

Miros nuotrauka paimta iš čia
Miros nuotrauka paimti iš čia.
Lietuvoje pradėjo rodyti naują turkų serialą ,,Gyvenimo bangos'' ir nuo pat pradžių tapau juo apsėsta. (hahaha) Jau rodo 2 sezoną ir vis dar nenustojau jo žiūrėti. Iš pat pradžių keletas žmonių juokėsi iš manęs, kad žiūriu turkiškus serialus, tačiau ir patys pradėjo juos žiūrėti ir juos taip pat labai pritraukė. 
Viena iš pagrindinių veikėjų Mira Beluci studentė iš turtingos šeimos. Man ji labai graži ir jos stilius man labai patinka, žinoma, yra drabužių, kurie man nelabai patinka, tačiau laaaaabaiii norėčiau visos jos drabužių spintos. Tad pasirinkau keletą jos aprangos tipų ir atkartojau. Pasirinkau šias, nes turėjau bent panašius drabužius ir šiaip jos patiko. :)
Jeigu norite daugiau spauskite Google +.
Ar jūs žiūrite šį serialą - ,,Gyvenimo bangos''? Ar jums patinka Mira ir jos stilius? Būtų šaunu jeigu ir jūs atkartotumėte jos aprangą ir nusifotografuotumėte bei įkeltumėte nuotrauką čia į komentarus. Ači…