2014 m. rugsėjo 4 d., ketvirtadienis

4 Patarimai lankant mokyklą


Į mokyklą einame jau visą savaitę, bet manau vis tiek tiks šie patarimai. Nors jie yra labiau naujokams jūs, jei nesate naujokė, vis tiek turėtumėte perskaityti šį įrašą, nes vieną dieną galite tapti naujoke. 

1. Nebijok ir būk savimi.

Jeigu eini į naują mokyklą ir esi drovi, prašau, pasistenk būti šiek tiek drąsesnė. Iš patirties žinau, kad yra baisu eiti į naują mokyklą, kurioje nieko nežinai, nieko nepažįsti ir bijai, kad nepritapsi klasėje. Bet tai ne tiesa. Nebijok ir būk savimi.

2. Nebūk drovi.

Kad ir ką bedarytum pasitikėk savimi ir nebijok atsakyti į klausimą jeigu žinai atsakymą, nėra nieko blogo parodyti kiek žinai ir moki. Pabandyk užmegzti pokalbį su kitais, nestovėk viena koridoriuje, nes dar labiau stresuosi ir bijosi. Žinoma, kiekvieno klasėje yra keletas žmonių, kurie nenorės su tavim bendrauti ir žiūrės į tave kaip į nieką. Parodyk, kad tau nerūpi.

3. Mokykloje gali susirasti naujų draugų.

Mokykloje gali susirasti naujų draugų, su jais bendrauti ir veikti kažką įdomaus pertraukų metu. Tai geras taškas mokyklai.

4. Susirask po pamokinę veiklą.

Mokykloje yra daug po pamokinės veiklos, kuri yra nemoka. Jeigu tau patinka vaidinti, lankyk dramos būrelį, jeigu patinka fotografuoti, lankyk fotografijos būrelį. Juose taip pat susirasi naujų draugų, kurie padės priprasti prie naujos mokyklos.


Tikiuosi mano patarimai jums padės. Jeigu turite patarimų man ir kitiems apie mokyklą, būtinai parašykite komentaruose žemiau. Mes būsime dėkingi ir aš tikrai juos visus perskaitysiu. 


P. S. Atsiprašau, kad taip ilgai nerašiau. Kaip žinote buvau išvykusi atostogauti, o kai grįžau prasidėjo mokslai ir nebespėjau visko, tačiau dabar ir vėl esu pasiryžusi pasinerti į ,,blogger'' darbus/pomėgius.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

paskaitykite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...