Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Kryžkelė - ,,Rašyti'' ar ,,Nerašyti''

Labas,

net nežinau kaip pradėti šį įrašą, nes ilgą laiką, beveik mėnesį, nieko nerašiau ir vis dar nežinau ką daryti. Esu kryžkelėje tarp ,,rašyti" ir ,,nerašyti''. Nemeluosiu, kiek pabodo kalbėtis su savimi. 

Iš pradžių maniau pailsėsiu savaitę, tada savaitė prasitęsė iki dviejų ir trijų savaičių. Kažkaip viskas truputį pasikeitė ir nežinau ar man taip patinka. kaip minėjau anksčiau, esu kryžkelėje. Galbūt jūs man padėsit, nes aš esu sumišusi.

Nesu tikra ar kas nors vis dar skaito mano blogą. Žinau, tai skamba savanaudiškai, tačiau aš visada norėjau turėti daug skaitytojų, įkvėpti žmones ir jiems padėti. Kai kurie iš jūsų pasakys, kad aš netikra bloggerė, nes pradėjau rašyti blogą ne todėl, kad norėjau išreikšti save, bet būti populiari. Tame yra tiesos, tačiau aš taip pat norėjau įkvėpti žmones. Net jei pradėjau rašyti nors tai nebuvo mano hobis, blogas juo tapo. Kad ir kaip būtų labai džiaugiuosi praleidusi tokį laiką kai norėjosi prisėsti prie kompiuterio ir ką nors parašyti.
Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

,,Gyvenimo bangos'' Mira Beluci stilius

Miros nuotrauka paimta iš čia
Miros nuotrauka paimti iš čia.
Lietuvoje pradėjo rodyti naują turkų serialą ,,Gyvenimo bangos'' ir nuo pat pradžių tapau juo apsėsta. (hahaha) Jau rodo 2 sezoną ir vis dar nenustojau jo žiūrėti. Iš pat pradžių keletas žmonių juokėsi iš manęs, kad žiūriu turkiškus serialus, tačiau ir patys pradėjo juos žiūrėti ir juos taip pat labai pritraukė. 
Viena iš pagrindinių veikėjų Mira Beluci studentė iš turtingos šeimos. Man ji labai graži ir jos stilius man labai patinka, žinoma, yra drabužių, kurie man nelabai patinka, tačiau laaaaabaiii norėčiau visos jos drabužių spintos. Tad pasirinkau keletą jos aprangos tipų ir atkartojau. Pasirinkau šias, nes turėjau bent panašius drabužius ir šiaip jos patiko. :)
Jeigu norite daugiau spauskite Google +.
Ar jūs žiūrite šį serialą - ,,Gyvenimo bangos''? Ar jums patinka Mira ir jos stilius? Būtų šaunu jeigu ir jūs atkartotumėte jos aprangą ir nusifotografuotumėte bei įkeltumėte nuotrauką čia į komentarus. Ači…

My Makeup Table

Labas!
Visai neseniai Olesės knygoje perskaičiau, kad makiažo priemonių negalima laikyti vonios kambariuose dėl drėgmės. Ir štai kur dabar viską laikau... Nusikėliau (tiksliau mama nukėlė) muzikinį centrą ir atsirado daug vietos, bet dabar nebėra daug vietos (hahaha).
Kur jūs laikote makiažo priemones?
twitterinstagram | facebook | bloglovin | tumbr

Mano atostogų makiažo kosmetinė

Aš iškeliauju 6 dienoms į Lenkiją, daiktus krautis pradėjau prieš 4 dienas. Visų pirma susikroviau kosmetines su vaistais, makiažu ir kitomis higienos priemonėmis. Žinoma, galvojant apie savo blogą visą laiką, nusprendžiau pasidalinti su jumis ką įsidėjau į makiažo kosmetinę.
Makiažui sudėti pasirinkau šviesiai rožinę kosmetinę, kuri yra vidutinio dydžio. Nei per maža, nei per didelė. Ji būtent tokia kokios man ir reikėjo mano makiažui. Atidarykime ir pažiūrėkime kas jos viduje. :)
Aš įsidėjau savo makiažo šepetėlius tuos, kurios naudoju dažniausiai. Galite matyti, kad ten yra Ecotools šepetėliai skirti skaistalams, maskuojamajai priemonei, akių šešėliams, akių linijai ir blakstienoms bei antakiams, nežinomos firmos šepetėliai skirti pudrai ir akių šešėliams. Patariu nusipirkti Ecotools makiažo šepetėlių rinkinį, nes šie šepetėliai labai švelnūs. Žinoma, juos turite prižiūrėti kaip ir visus kitus.

Šiuos dalykėlius pasiėmiau todėl, kad į Lenkiją važiuoju ne tik tam, kad pailsėčiau, be…