Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Mano atostogų makiažo kosmetinė


Aš iškeliauju 6 dienoms į Lenkiją, daiktus krautis pradėjau prieš 4 dienas. Visų pirma susikroviau kosmetines su vaistais, makiažu ir kitomis higienos priemonėmis. Žinoma, galvojant apie savo blogą visą laiką, nusprendžiau pasidalinti su jumis ką įsidėjau į makiažo kosmetinę.

Makiažui sudėti pasirinkau šviesiai rožinę kosmetinę, kuri yra vidutinio dydžio. Nei per maža, nei per didelė. Ji būtent tokia kokios man ir reikėjo mano makiažui. Atidarykime ir pažiūrėkime kas jos viduje. :)

Aš įsidėjau savo makiažo šepetėlius tuos, kurios naudoju dažniausiai. Galite matyti, kad ten yra Ecotools šepetėliai skirti skaistalams, maskuojamajai priemonei, akių šešėliams, akių linijai ir blakstienoms bei antakiams, nežinomos firmos šepetėliai skirti pudrai ir akių šešėliams. Patariu nusipirkti Ecotools makiažo šepetėlių rinkinį, nes šie šepetėliai labai švelnūs. Žinoma, juos turite prižiūrėti kaip ir visus kitus.


Šiuos dalykėlius pasiėmiau todėl, kad į Lenkiją važiuoju ne tik tam, kad pailsėčiau, bet ir sudalyvaučiau konkurse su menų mokyklos choru. Galbūt mes visos nuspręsim nusibrėžti akių kontūrus. O pasiėmiau du ''eyeliner'', nes essence neveikia, tačiau yra labai geras šepetėlis - flomasteris, o Liquid Liner tik tam, kad panaudoti jo dažus. MaxFactor Lipfinity Lasting Lip Tint pasiėmiau atsargai jeigu nuspręsčiau pasiryškinti lūpas prieš lipant ant scenos ar šiaip kokią dieną. Jeigu ieškote gero raudonai bordinių lūpų dažų šis lūpų flomasteris jums tikrai tiks, nes jis tamsiai raudonas. Jeigu norite blizgių lūpų teks užsitepti dar ir lūpų blizgį.


Aš pasiėmiau šias dvi maskuojamąsias priemones tik todėl, kad NYX naujas ir jį naudosiu juodų ratilų po akimis paslėpti. The Body Shop Tea Tree maskuojamasis pieštukas yra jau senai mano makiažo dalis, o NYX naujas, tad labai laukiu kada galėsiu jį išbandyti.


Šiuos du niekuo nesusijusius daiktus pasiėmiau, nes, jeigu net nenaudoju pudros, dažniausiai panaudoju. Daugiau apie blakstienų tušą galite sužinoti čia. Nivea Essential Care man padės išlaikyti lūpas sveikas ir nesuskeldėjusias.


Man patinka akių šešėliai, kurie yra natūralių spalvų, tad ir pasiėmiau šias dvi Essence quattro ir u|m|a akių šešėlių paletes. Apie jas daugiau galite perskaityti čia. O veidrodėlį pasiėmiau tik atsargai, jeigu ten kažko tokio nebūtų.


Aš pasiėmiau vienus rožinius skaistalus, vieną skystą pudrą ir dvi birias pudras. Mano sesė atidavė šią Maybelline Dream Satin Liquid, kadangi jai buvo ji per tamsi, tačiau man ši pudra tiko ir atitiko mano veido spalvą. Aš naudoju MaxFactor Creame Puff jau senai, o Maybelline New Matte Maker ką tik įsigijau ir labai noriu ją išbandyti. 

Šias sąvaržėles pasiėmiau tik tam, kad jeigu kas suplyštų ar prireiktų ką prisegti, būtų su kuo.


O šių segtukų ir gumelių pasiėmiau, kad galėčiau susirišti plaukus prieš koncertą arba šiaip jeigu norėčiau išbandyti kokią nors mandresnę šukuoseną.


Kur jūs žadate atostogauti šią vasarą? Ką įsidedate į savo atostogų makiažo kosmetinę? Ar išvis tokią turite?


Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Paplūdimio garbanos be garbanoklio

Visi žinome, kad jau vasara, turiu omeny, kad dar nežino, kad jau birželis... Aš stengiuosi vasaros netapatinti tik su paplūdimiu, tačiau kitiems vasara ir yra laikas paplūdimyje. Jeigu tu mergina, tai tikriausiai žinai, kad norisi atrodyti gražiai net paplūdimyje (o gal reikia sakyti ypač paplūdimyje?). Todėl šiandien nusprendžiau su jumis pasidalinti savo paplūdimio garbanomis, kurias pasidariau be garbanoklio. Kaip tokias pasidaryti? Paprastai. Jums tereikia išsiplauti galvą ir, jeigu plaukai linkę lengvai garbanotis, palaukt kol išdžius, o jeigu nėra linkę garbanotis arba sunkiai garbanojasi, tada drėgnus, susukti. Aš pasirinkau juo susukti į 4 kaseles ir tas kaseles į 4 kuodelius. Po keletos valandų juos tiesiog paleidau ir truputį supurškiau su plaukų laku, kad ilgiau laikytų. 
Štai jums ir garbanos nenaudojant garbanoklio. Tikiuosi jums patiko mano įrašas ir jeigu taip ir yra, tada spauskite Google + ir parašykite komentarą žemiau, su malonumu jį perskaitysiu. :)

Kokia jūsų mėg…

Mano H&M norų sąrašas

Kaip matote, daugeli mano pasirinktų drabužių yra tamsios spalvos, tačiau tikiuosi, kad šviesūs aksesuarai atspindės. Nežinau, kas man pasidarė, tačiau, kaip matote, užėjo noras turėti laisvai krintančių drabužių padekoruotų skutais arba nėriniais.

Ką jūs norėtumėte nusipirkti iš H&M?? Ar jums patinka mano pasirinkimas? Palikite komentarą apačioje ir atsakykite į šiuos klausimus, nes jūsų nuomone man labai svarbi. 

twitterinstagram | facebook | bloglovin | tumblr

Autumn already

Labas labas labas
Šį kartą noriu pasidalinti keletu rudeniškų nuotraukų. 
Praeitą savaitgalį peržiūrėjus kelių įžymybių Instagram paskyras bei Pinterest užsinorėjau ir aš gražių, meniškų bei rudeniškų nuotraukų. Nelabai pavyko įgyvendinti šį savo planą, bet keletą nuotraukų iš keliasdešimt pavyko išsaugoti telefone. Žinoma, ruduo tik įpusėjo, laiko dar yra, tik kažin ar benorėsiu fotografuotis. Aš labiau panaši į tas merginas, kurios mėgsta fotografuoti, o ne būti fotografuojamos. Todėl tikimybė maža. 
Plius čia Lietuva, negali žinoti kokie orai bus toliau, nes po kol kas tai šilta, tai šalta ir šlapia, o ryte dar ir pradeda kristi ledukai iš dangaus...

Ar jūs jau spėjote užfiksuoti rudeniškų kadrų? Gal norėtumėte jais pasidalinti? Ir galbūt net žinot kur Lietuvoje vertėtų nuvažiuoti šiuo metų laiku?