Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Mano atostogų makiažo kosmetinė


Aš iškeliauju 6 dienoms į Lenkiją, daiktus krautis pradėjau prieš 4 dienas. Visų pirma susikroviau kosmetines su vaistais, makiažu ir kitomis higienos priemonėmis. Žinoma, galvojant apie savo blogą visą laiką, nusprendžiau pasidalinti su jumis ką įsidėjau į makiažo kosmetinę.

Makiažui sudėti pasirinkau šviesiai rožinę kosmetinę, kuri yra vidutinio dydžio. Nei per maža, nei per didelė. Ji būtent tokia kokios man ir reikėjo mano makiažui. Atidarykime ir pažiūrėkime kas jos viduje. :)

Aš įsidėjau savo makiažo šepetėlius tuos, kurios naudoju dažniausiai. Galite matyti, kad ten yra Ecotools šepetėliai skirti skaistalams, maskuojamajai priemonei, akių šešėliams, akių linijai ir blakstienoms bei antakiams, nežinomos firmos šepetėliai skirti pudrai ir akių šešėliams. Patariu nusipirkti Ecotools makiažo šepetėlių rinkinį, nes šie šepetėliai labai švelnūs. Žinoma, juos turite prižiūrėti kaip ir visus kitus.


Šiuos dalykėlius pasiėmiau todėl, kad į Lenkiją važiuoju ne tik tam, kad pailsėčiau, bet ir sudalyvaučiau konkurse su menų mokyklos choru. Galbūt mes visos nuspręsim nusibrėžti akių kontūrus. O pasiėmiau du ''eyeliner'', nes essence neveikia, tačiau yra labai geras šepetėlis - flomasteris, o Liquid Liner tik tam, kad panaudoti jo dažus. MaxFactor Lipfinity Lasting Lip Tint pasiėmiau atsargai jeigu nuspręsčiau pasiryškinti lūpas prieš lipant ant scenos ar šiaip kokią dieną. Jeigu ieškote gero raudonai bordinių lūpų dažų šis lūpų flomasteris jums tikrai tiks, nes jis tamsiai raudonas. Jeigu norite blizgių lūpų teks užsitepti dar ir lūpų blizgį.


Aš pasiėmiau šias dvi maskuojamąsias priemones tik todėl, kad NYX naujas ir jį naudosiu juodų ratilų po akimis paslėpti. The Body Shop Tea Tree maskuojamasis pieštukas yra jau senai mano makiažo dalis, o NYX naujas, tad labai laukiu kada galėsiu jį išbandyti.


Šiuos du niekuo nesusijusius daiktus pasiėmiau, nes, jeigu net nenaudoju pudros, dažniausiai panaudoju. Daugiau apie blakstienų tušą galite sužinoti čia. Nivea Essential Care man padės išlaikyti lūpas sveikas ir nesuskeldėjusias.


Man patinka akių šešėliai, kurie yra natūralių spalvų, tad ir pasiėmiau šias dvi Essence quattro ir u|m|a akių šešėlių paletes. Apie jas daugiau galite perskaityti čia. O veidrodėlį pasiėmiau tik atsargai, jeigu ten kažko tokio nebūtų.


Aš pasiėmiau vienus rožinius skaistalus, vieną skystą pudrą ir dvi birias pudras. Mano sesė atidavė šią Maybelline Dream Satin Liquid, kadangi jai buvo ji per tamsi, tačiau man ši pudra tiko ir atitiko mano veido spalvą. Aš naudoju MaxFactor Creame Puff jau senai, o Maybelline New Matte Maker ką tik įsigijau ir labai noriu ją išbandyti. 

Šias sąvaržėles pasiėmiau tik tam, kad jeigu kas suplyštų ar prireiktų ką prisegti, būtų su kuo.


O šių segtukų ir gumelių pasiėmiau, kad galėčiau susirišti plaukus prieš koncertą arba šiaip jeigu norėčiau išbandyti kokią nors mandresnę šukuoseną.


Kur jūs žadate atostogauti šią vasarą? Ką įsidedate į savo atostogų makiažo kosmetinę? Ar išvis tokią turite?


Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Paplūdimio garbanos be garbanoklio

Visi žinome, kad jau vasara, turiu omeny, kad dar nežino, kad jau birželis... Aš stengiuosi vasaros netapatinti tik su paplūdimiu, tačiau kitiems vasara ir yra laikas paplūdimyje. Jeigu tu mergina, tai tikriausiai žinai, kad norisi atrodyti gražiai net paplūdimyje (o gal reikia sakyti ypač paplūdimyje?). Todėl šiandien nusprendžiau su jumis pasidalinti savo paplūdimio garbanomis, kurias pasidariau be garbanoklio. Kaip tokias pasidaryti? Paprastai. Jums tereikia išsiplauti galvą ir, jeigu plaukai linkę lengvai garbanotis, palaukt kol išdžius, o jeigu nėra linkę garbanotis arba sunkiai garbanojasi, tada drėgnus, susukti. Aš pasirinkau juo susukti į 4 kaseles ir tas kaseles į 4 kuodelius. Po keletos valandų juos tiesiog paleidau ir truputį supurškiau su plaukų laku, kad ilgiau laikytų. 
Štai jums ir garbanos nenaudojant garbanoklio. Tikiuosi jums patiko mano įrašas ir jeigu taip ir yra, tada spauskite Google + ir parašykite komentarą žemiau, su malonumu jį perskaitysiu. :)

Kokia jūsų mėg…

,,Gyvenimo bangos'' Mira Beluci stilius

Miros nuotrauka paimta iš čia
Miros nuotrauka paimti iš čia.
Lietuvoje pradėjo rodyti naują turkų serialą ,,Gyvenimo bangos'' ir nuo pat pradžių tapau juo apsėsta. (hahaha) Jau rodo 2 sezoną ir vis dar nenustojau jo žiūrėti. Iš pat pradžių keletas žmonių juokėsi iš manęs, kad žiūriu turkiškus serialus, tačiau ir patys pradėjo juos žiūrėti ir juos taip pat labai pritraukė. 
Viena iš pagrindinių veikėjų Mira Beluci studentė iš turtingos šeimos. Man ji labai graži ir jos stilius man labai patinka, žinoma, yra drabužių, kurie man nelabai patinka, tačiau laaaaabaiii norėčiau visos jos drabužių spintos. Tad pasirinkau keletą jos aprangos tipų ir atkartojau. Pasirinkau šias, nes turėjau bent panašius drabužius ir šiaip jos patiko. :)
Jeigu norite daugiau spauskite Google +.
Ar jūs žiūrite šį serialą - ,,Gyvenimo bangos''? Ar jums patinka Mira ir jos stilius? Būtų šaunu jeigu ir jūs atkartotumėte jos aprangą ir nusifotografuotumėte bei įkeltumėte nuotrauką čia į komentarus. Ači…

BACK. AGAIN.

Sveiki.

Tiesą pasakius nelabai žinau, kodėl vėl atsirado noras rašyti. Nors, geriau pagalvojus, jis niekada nebuvo dingęs, tik vis atrodydavo, kad tam nėra laiko ir mano pomėgis rašyti lyg užsislėpdavo po "laiko trūkumo" kauke.

Galbūt mane paskatino perskaityta Zoe's knyga ,,Girl Online" trečioji dalis ir visai neseniai per anglų kalbos pamoką darytas skaitymas (vienas iš tekstų buvo - ,,Why bloggers started to write their blogs"), bet vėl noriu blogginti.

Jau 2016 m. ties rašymu blog'e buvau sustojusi, o dabar tapau abituriente... (tai neįtikima, kaip greitai bėga metai). Ar turėsiu pakankamai laiko (vėl tas laikas)? Dar nežinau, nes būsiu apkrauta mokslais. Mokslais. Mokslais. Taip pat net neįsivaizduoju ką rašysiu. Manau, leisiu sau improvizuoti. Neužsidarysiu ties tam tikra sfera, bet ieškosiu to, kas man patiktų.

Nenoriu žadėti, kad rašysiu vieną kartą per savaitę ar du kartus per mėnesį, bet vos tik turėsiu ką rašyti - rašysiu. Nes tam ir sugrįžau.

Ka…