2015 m. rugsėjo 17 d., ketvirtadienis

New In My Blog

Taigi, taigi... Noriu pranešti keletą naujovių, kurios atsiras ar atsirado mano blog'e. Jau seniau vis galvojau ar verta berašyti du blog'us, jeigu ne visada spėju ir ne visada atlieku viską iki galo, stengiuosi padaryti kuo greičiau ir gaunasi ne viskas taip, kaip norėčiau ir galėčiau padaryti...

Pirmas pasikeitimas Nr. 1 Įrašų pavadinimai bus rašomi angliškai, bet patys įrašai ne. (nebent kada užeis noras suangliškėti visiškai).

Antras pasikeitimas, kurio jūs, jeigu skaitėte tik šį blog'ą, turbūt ir nepastebėsite Nr. 2 Nebeliko mano blog'o angliškosios versijos. 

Trečiasis pasikeitimas Nr. 3 Ir vėl bandysiu pakeisti savo blog'o dizainą, esu pasiryžusi ieškotis visur kur tik galima: youtube, google ir pan., kaip susitvarkyti kuo įdomiau.

Ketvirtasis pasikeitimas, kurį jau seniai pastebėjote Nr. 4 Nerodo senesniųjų įrašų nuotraukų, dėl kurių jau seniai susirūpinau, tik niekaip nerandu, kaip sutvarkyti ar kam parašyti, kad sutvarkytų. 

Kodėl tiek pasikeitimų? Nusprendžiau daugiau skirti laiko vienam blog'ui, negu dviems ir po mažiau. Angliškojoj versijoj mačiau daugiau minusų negu pliusų. Žinoma, nevardinsiu jų čia, bet žinau, kad verta. Tikiuosi, kad verta. 

Iki susitikimo, susirašymo! Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

paskaitykite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...