Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

P.T.P.

Karštą vasaros dieną norisi kažko gaivinančio, tačiau ledai jau atsibodo?

Išbandykite gaivinantį sluoksniuotą gėrimą!

Tai gaivinantis gėrimas, kurį labai lengva pasidaryti pačiai. Ir tikrai neužtrunka ilgai.Į jį galima dėti tokį nektarą, kokio norite. SVARBU! Jums reikia atkreipti dėmesį į tai kiek cukraus yra tuose gėrimuose, kuriuos naudosite šiam sluoksniuotam gėrimui pasigaminti.

Pradėkime!

Jums reikės: vaisių nektaro (atkreipkite dėmesį į cukraus kiekį jame, turi būti daugiausiai iš visų kitų gėrimų), "Sprite zero", bet kadangi Lietuvoje tokio nėra, naudokite "Rasa frut lemon", "Oshee" izotinis mėlynas gėrimas (pirkti yra tik "IKI" parduotuvėse), labai daug ledukų, žinoma, stiklinės ir šiaudelių, nes be jų nepatogu gerti. :-)


1. Žingsnis. Į švarią ir sausą stiklinę įdėkite nedaug ledukų ir įpilkite nektarą (šiuo atveju Persikų nektarą).

2.Žingsnis. Įdėkite ledukus iki pat stiklinės viršaus.

3.Žingsnis. Į stiklinę įpilkite "Sprite zero" arba "Rasa frut lemon", tik ne pilną stiklinę, o didesniąją likusios stiklinės dalį.
4.Žingsnis. Įpilkite "Oshee"iki pat viršaus (žinoma, kad nebėgtų per stiklinės viršų). Įdėkite šiaudelį ir SKANAUS! :-)

Kai pabandysite šį gėrimą, parašykite kaip sekėsi ir patiko ar ne. Sėkmės! :-)
<a href="http://www.bloglovin.com/blog/11986919/?claim=zgjf5k3d7z5">Follow my blog with Bloglovin</a>

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

,,Gyvenimo bangos'' Mira Beluci stilius

Miros nuotrauka paimta iš čia
Miros nuotrauka paimti iš čia.
Lietuvoje pradėjo rodyti naują turkų serialą ,,Gyvenimo bangos'' ir nuo pat pradžių tapau juo apsėsta. (hahaha) Jau rodo 2 sezoną ir vis dar nenustojau jo žiūrėti. Iš pat pradžių keletas žmonių juokėsi iš manęs, kad žiūriu turkiškus serialus, tačiau ir patys pradėjo juos žiūrėti ir juos taip pat labai pritraukė. 
Viena iš pagrindinių veikėjų Mira Beluci studentė iš turtingos šeimos. Man ji labai graži ir jos stilius man labai patinka, žinoma, yra drabužių, kurie man nelabai patinka, tačiau laaaaabaiii norėčiau visos jos drabužių spintos. Tad pasirinkau keletą jos aprangos tipų ir atkartojau. Pasirinkau šias, nes turėjau bent panašius drabužius ir šiaip jos patiko. :)
Jeigu norite daugiau spauskite Google +.
Ar jūs žiūrite šį serialą - ,,Gyvenimo bangos''? Ar jums patinka Mira ir jos stilius? Būtų šaunu jeigu ir jūs atkartotumėte jos aprangą ir nusifotografuotumėte bei įkeltumėte nuotrauką čia į komentarus. Ači…

My Makeup Table

Labas!
Visai neseniai Olesės knygoje perskaičiau, kad makiažo priemonių negalima laikyti vonios kambariuose dėl drėgmės. Ir štai kur dabar viską laikau... Nusikėliau (tiksliau mama nukėlė) muzikinį centrą ir atsirado daug vietos, bet dabar nebėra daug vietos (hahaha).
Kur jūs laikote makiažo priemones?
twitterinstagram | facebook | bloglovin | tumbr

Mano atostogų makiažo kosmetinė

Aš iškeliauju 6 dienoms į Lenkiją, daiktus krautis pradėjau prieš 4 dienas. Visų pirma susikroviau kosmetines su vaistais, makiažu ir kitomis higienos priemonėmis. Žinoma, galvojant apie savo blogą visą laiką, nusprendžiau pasidalinti su jumis ką įsidėjau į makiažo kosmetinę.
Makiažui sudėti pasirinkau šviesiai rožinę kosmetinę, kuri yra vidutinio dydžio. Nei per maža, nei per didelė. Ji būtent tokia kokios man ir reikėjo mano makiažui. Atidarykime ir pažiūrėkime kas jos viduje. :)
Aš įsidėjau savo makiažo šepetėlius tuos, kurios naudoju dažniausiai. Galite matyti, kad ten yra Ecotools šepetėliai skirti skaistalams, maskuojamajai priemonei, akių šešėliams, akių linijai ir blakstienoms bei antakiams, nežinomos firmos šepetėliai skirti pudrai ir akių šešėliams. Patariu nusipirkti Ecotools makiažo šepetėlių rinkinį, nes šie šepetėliai labai švelnūs. Žinoma, juos turite prižiūrėti kaip ir visus kitus.

Šiuos dalykėlius pasiėmiau todėl, kad į Lenkiją važiuoju ne tik tam, kad pailsėčiau, be…