Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

P.T.P.

Karštą vasaros dieną norisi kažko gaivinančio, tačiau ledai jau atsibodo?

Išbandykite gaivinantį sluoksniuotą gėrimą!

Tai gaivinantis gėrimas, kurį labai lengva pasidaryti pačiai. Ir tikrai neužtrunka ilgai.Į jį galima dėti tokį nektarą, kokio norite. SVARBU! Jums reikia atkreipti dėmesį į tai kiek cukraus yra tuose gėrimuose, kuriuos naudosite šiam sluoksniuotam gėrimui pasigaminti.

Pradėkime!

Jums reikės: vaisių nektaro (atkreipkite dėmesį į cukraus kiekį jame, turi būti daugiausiai iš visų kitų gėrimų), "Sprite zero", bet kadangi Lietuvoje tokio nėra, naudokite "Rasa frut lemon", "Oshee" izotinis mėlynas gėrimas (pirkti yra tik "IKI" parduotuvėse), labai daug ledukų, žinoma, stiklinės ir šiaudelių, nes be jų nepatogu gerti. :-)


1. Žingsnis. Į švarią ir sausą stiklinę įdėkite nedaug ledukų ir įpilkite nektarą (šiuo atveju Persikų nektarą).

2.Žingsnis. Įdėkite ledukus iki pat stiklinės viršaus.

3.Žingsnis. Į stiklinę įpilkite "Sprite zero" arba "Rasa frut lemon", tik ne pilną stiklinę, o didesniąją likusios stiklinės dalį.
4.Žingsnis. Įpilkite "Oshee"iki pat viršaus (žinoma, kad nebėgtų per stiklinės viršų). Įdėkite šiaudelį ir SKANAUS! :-)

Kai pabandysite šį gėrimą, parašykite kaip sekėsi ir patiko ar ne. Sėkmės! :-)
<a href="http://www.bloglovin.com/blog/11986919/?claim=zgjf5k3d7z5">Follow my blog with Bloglovin</a>

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Paplūdimio garbanos be garbanoklio

Visi žinome, kad jau vasara, turiu omeny, kad dar nežino, kad jau birželis... Aš stengiuosi vasaros netapatinti tik su paplūdimiu, tačiau kitiems vasara ir yra laikas paplūdimyje. Jeigu tu mergina, tai tikriausiai žinai, kad norisi atrodyti gražiai net paplūdimyje (o gal reikia sakyti ypač paplūdimyje?). Todėl šiandien nusprendžiau su jumis pasidalinti savo paplūdimio garbanomis, kurias pasidariau be garbanoklio. Kaip tokias pasidaryti? Paprastai. Jums tereikia išsiplauti galvą ir, jeigu plaukai linkę lengvai garbanotis, palaukt kol išdžius, o jeigu nėra linkę garbanotis arba sunkiai garbanojasi, tada drėgnus, susukti. Aš pasirinkau juo susukti į 4 kaseles ir tas kaseles į 4 kuodelius. Po keletos valandų juos tiesiog paleidau ir truputį supurškiau su plaukų laku, kad ilgiau laikytų. 
Štai jums ir garbanos nenaudojant garbanoklio. Tikiuosi jums patiko mano įrašas ir jeigu taip ir yra, tada spauskite Google + ir parašykite komentarą žemiau, su malonumu jį perskaitysiu. :)

Kokia jūsų mėg…

Autumn already

Labas labas labas
Šį kartą noriu pasidalinti keletu rudeniškų nuotraukų. 
Praeitą savaitgalį peržiūrėjus kelių įžymybių Instagram paskyras bei Pinterest užsinorėjau ir aš gražių, meniškų bei rudeniškų nuotraukų. Nelabai pavyko įgyvendinti šį savo planą, bet keletą nuotraukų iš keliasdešimt pavyko išsaugoti telefone. Žinoma, ruduo tik įpusėjo, laiko dar yra, tik kažin ar benorėsiu fotografuotis. Aš labiau panaši į tas merginas, kurios mėgsta fotografuoti, o ne būti fotografuojamos. Todėl tikimybė maža. 
Plius čia Lietuva, negali žinoti kokie orai bus toliau, nes po kol kas tai šilta, tai šalta ir šlapia, o ryte dar ir pradeda kristi ledukai iš dangaus...

Ar jūs jau spėjote užfiksuoti rudeniškų kadrų? Gal norėtumėte jais pasidalinti? Ir galbūt net žinot kur Lietuvoje vertėtų nuvažiuoti šiuo metų laiku? 

,,Gyvenimo bangos'' Mira Beluci stilius

Miros nuotrauka paimta iš čia
Miros nuotrauka paimti iš čia.
Lietuvoje pradėjo rodyti naują turkų serialą ,,Gyvenimo bangos'' ir nuo pat pradžių tapau juo apsėsta. (hahaha) Jau rodo 2 sezoną ir vis dar nenustojau jo žiūrėti. Iš pat pradžių keletas žmonių juokėsi iš manęs, kad žiūriu turkiškus serialus, tačiau ir patys pradėjo juos žiūrėti ir juos taip pat labai pritraukė. 
Viena iš pagrindinių veikėjų Mira Beluci studentė iš turtingos šeimos. Man ji labai graži ir jos stilius man labai patinka, žinoma, yra drabužių, kurie man nelabai patinka, tačiau laaaaabaiii norėčiau visos jos drabužių spintos. Tad pasirinkau keletą jos aprangos tipų ir atkartojau. Pasirinkau šias, nes turėjau bent panašius drabužius ir šiaip jos patiko. :)
Jeigu norite daugiau spauskite Google +.
Ar jūs žiūrite šį serialą - ,,Gyvenimo bangos''? Ar jums patinka Mira ir jos stilius? Būtų šaunu jeigu ir jūs atkartotumėte jos aprangą ir nusifotografuotumėte bei įkeltumėte nuotrauką čia į komentarus. Ači…