Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Adventinis kalendorius


P.T.P (pasidaryk tai pati)
Jeigu šiais metais per Kalėdas norite sutaupyti pinigų, siūlau nepirkti adventinio kalendoriaus, o jį pasidaryti pačiai. Štai vienas iš būdų jį pasidaryti.

1 žingsnis. Ant kartoninio popieriaus nupieškite kubo išklotinę.

2 žingsnis. Išklotinę iškirpkite ir užlankstykite kiekvieną skyrelį.


3 žingsnis. Suklijuokite kubą.
4 žingsnis. Pasiimkite kalėdinių dovanų pakavimo popierių,
 tiks bet koks koki turite, tačiau jums reikės ne
 mažiau nei dviejų spalvų ar raštų.


5 žingsnis. Ant dovanų popieriaus nusibraižykite kubo išklotine,
tokią pačią kaip ir kartoninį kubą.
6 žingsnis. Iškirpkite dovanų popieriaus kubo išklotinę.


7 žingsnis. Kubą, kurį suklijavote apklijuokite išsikirpta kubo
 išklotine iš kalėdinių dovanų pakavimo popieriaus.

8 žingsnis. Tą patį padarykite ir su antruoju kubu.
Štai kaip turėtų atrodyti du kubeliai.


9 žingsnis. užklijuokite atspausdintus skaičius ant kubelių.
1 kubelis - 8, 7, 6, 2, 1, 0.
2 kubelis - 0, 1, 2, 3, 4, 5.

Ir mes jau baigėme kubelių darymą. Sekantis daiktas, kurį mes turime padaryti advento kalendoriui yra pagrindas kubeliams laikyti.

1 žingsnis. Pasiimkite batų dėžės dangtį.
2 žingsnis. Kalėdinių dovanų pakavimo popieriuje apibrėžkite batų dėžės dangti paviršių ir šonus.
3 žingsnis. iškirpkite jį.

4 žingsnis. Apklijuokite batų dėžę pakavimo popieriumi ir vis kas baigta.
Štai ir viskas. Mes jau baigėme daryti adventinį kalendorių. Pasidėkite apklijuotą dėže matomoje vietoje savo kambaryje ar kur kitur, ant jos padėkite 2 kubelius, kuriuos atverskite pagal dieną. Vartykite kiekvieną dieną kubelius ir žinokite kokia diena yra šiandiena.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

,,Gyvenimo bangos'' Mira Beluci stilius

Miros nuotrauka paimta iš čia
Miros nuotrauka paimti iš čia.
Lietuvoje pradėjo rodyti naują turkų serialą ,,Gyvenimo bangos'' ir nuo pat pradžių tapau juo apsėsta. (hahaha) Jau rodo 2 sezoną ir vis dar nenustojau jo žiūrėti. Iš pat pradžių keletas žmonių juokėsi iš manęs, kad žiūriu turkiškus serialus, tačiau ir patys pradėjo juos žiūrėti ir juos taip pat labai pritraukė. 
Viena iš pagrindinių veikėjų Mira Beluci studentė iš turtingos šeimos. Man ji labai graži ir jos stilius man labai patinka, žinoma, yra drabužių, kurie man nelabai patinka, tačiau laaaaabaiii norėčiau visos jos drabužių spintos. Tad pasirinkau keletą jos aprangos tipų ir atkartojau. Pasirinkau šias, nes turėjau bent panašius drabužius ir šiaip jos patiko. :)
Jeigu norite daugiau spauskite Google +.
Ar jūs žiūrite šį serialą - ,,Gyvenimo bangos''? Ar jums patinka Mira ir jos stilius? Būtų šaunu jeigu ir jūs atkartotumėte jos aprangą ir nusifotografuotumėte bei įkeltumėte nuotrauką čia į komentarus. Ači…

My Makeup Table

Labas!
Visai neseniai Olesės knygoje perskaičiau, kad makiažo priemonių negalima laikyti vonios kambariuose dėl drėgmės. Ir štai kur dabar viską laikau... Nusikėliau (tiksliau mama nukėlė) muzikinį centrą ir atsirado daug vietos, bet dabar nebėra daug vietos (hahaha).
Kur jūs laikote makiažo priemones?
twitterinstagram | facebook | bloglovin | tumbr

BACK. AGAIN.

Sveiki.

Tiesą pasakius nelabai žinau, kodėl vėl atsirado noras rašyti. Nors, geriau pagalvojus, jis niekada nebuvo dingęs, tik vis atrodydavo, kad tam nėra laiko ir mano pomėgis rašyti lyg užsislėpdavo po "laiko trūkumo" kauke.

Galbūt mane paskatino perskaityta Zoe's knyga ,,Girl Online" trečioji dalis ir visai neseniai per anglų kalbos pamoką darytas skaitymas (vienas iš tekstų buvo - ,,Why bloggers started to write their blogs"), bet vėl noriu blogginti.

Jau 2016 m. ties rašymu blog'e buvau sustojusi, o dabar tapau abituriente... (tai neįtikima, kaip greitai bėga metai). Ar turėsiu pakankamai laiko (vėl tas laikas)? Dar nežinau, nes būsiu apkrauta mokslais. Mokslais. Mokslais. Taip pat net neįsivaizduoju ką rašysiu. Manau, leisiu sau improvizuoti. Neužsidarysiu ties tam tikra sfera, bet ieškosiu to, kas man patiktų.

Nenoriu žadėti, kad rašysiu vieną kartą per savaitę ar du kartus per mėnesį, bet vos tik turėsiu ką rašyti - rašysiu. Nes tam ir sugrįžau.

Ka…