Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Keksiukai ,,Briedžiukai"

Labuka,

Kaip jau matėte, Kalėdų proga savo artimiesiems padovanojau keksiukus ,,Briedžiukus". Buvo tikrai skanu. Labai norėjau jų gaminimu pasidalinti su jumis, todėl viską įamžinau nuotraukose, beveik kiekvieną žingsnį. Tikiuosi jums viskas bus aišku iš nuotraukų jeigu ne, rašykite man ir aš pasistengsiu paaiškinti.
1 žingsnis. Į dubenį įmuškite kiaušinius ir suberkite cukrų.
 Plakite su plakimo šluotele, kol cukrus ištirps.
Supilkite pieną ir vėl gerai išplakite.
2 žingsnis. Kitame dubenyje sumaišykite miltus,
kakavos ir kepimo miltelius.3 žingsnis. Į šį dubenį supilkite išplaktus su pienu ir cukrumi kiaušinius.
 Paimkite medinį šaukštą ir viską gerai išmaišykite. 

4 žingsnis. Nedideliame puodelyje ant nedidelės ugnies
išlydykite sviestą ir supilkite į tešlą, gerai išmaišykite.

5 žingsnis. Sutrupinkite šokoladą į nedidelius gabalėlius.


6 žingsnis. Subėrus jį į tešlą išmaišykite. Tešlą supilkite į formeles. 
7 žingsnis. Įdėkite keksiukus į orkaitę.
8 žingsnis. Keksiukus kepkite 30 min.

Kai keksiukai jau paruošti, laikas juos dekoruoti.

Naudojau:Štai ir viskas. Galite imti ir skanauti, nepamirškite pavaišinti ir kitų.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

,,Gyvenimo bangos'' Mira Beluci stilius

Miros nuotrauka paimta iš čia
Miros nuotrauka paimti iš čia.
Lietuvoje pradėjo rodyti naują turkų serialą ,,Gyvenimo bangos'' ir nuo pat pradžių tapau juo apsėsta. (hahaha) Jau rodo 2 sezoną ir vis dar nenustojau jo žiūrėti. Iš pat pradžių keletas žmonių juokėsi iš manęs, kad žiūriu turkiškus serialus, tačiau ir patys pradėjo juos žiūrėti ir juos taip pat labai pritraukė. 
Viena iš pagrindinių veikėjų Mira Beluci studentė iš turtingos šeimos. Man ji labai graži ir jos stilius man labai patinka, žinoma, yra drabužių, kurie man nelabai patinka, tačiau laaaaabaiii norėčiau visos jos drabužių spintos. Tad pasirinkau keletą jos aprangos tipų ir atkartojau. Pasirinkau šias, nes turėjau bent panašius drabužius ir šiaip jos patiko. :)
Jeigu norite daugiau spauskite Google +.
Ar jūs žiūrite šį serialą - ,,Gyvenimo bangos''? Ar jums patinka Mira ir jos stilius? Būtų šaunu jeigu ir jūs atkartotumėte jos aprangą ir nusifotografuotumėte bei įkeltumėte nuotrauką čia į komentarus. Ači…

My Makeup Table

Labas!
Visai neseniai Olesės knygoje perskaičiau, kad makiažo priemonių negalima laikyti vonios kambariuose dėl drėgmės. Ir štai kur dabar viską laikau... Nusikėliau (tiksliau mama nukėlė) muzikinį centrą ir atsirado daug vietos, bet dabar nebėra daug vietos (hahaha).
Kur jūs laikote makiažo priemones?
twitterinstagram | facebook | bloglovin | tumbr

BACK. AGAIN.

Sveiki.

Tiesą pasakius nelabai žinau, kodėl vėl atsirado noras rašyti. Nors, geriau pagalvojus, jis niekada nebuvo dingęs, tik vis atrodydavo, kad tam nėra laiko ir mano pomėgis rašyti lyg užsislėpdavo po "laiko trūkumo" kauke.

Galbūt mane paskatino perskaityta Zoe's knyga ,,Girl Online" trečioji dalis ir visai neseniai per anglų kalbos pamoką darytas skaitymas (vienas iš tekstų buvo - ,,Why bloggers started to write their blogs"), bet vėl noriu blogginti.

Jau 2016 m. ties rašymu blog'e buvau sustojusi, o dabar tapau abituriente... (tai neįtikima, kaip greitai bėga metai). Ar turėsiu pakankamai laiko (vėl tas laikas)? Dar nežinau, nes būsiu apkrauta mokslais. Mokslais. Mokslais. Taip pat net neįsivaizduoju ką rašysiu. Manau, leisiu sau improvizuoti. Neužsidarysiu ties tam tikra sfera, bet ieškosiu to, kas man patiktų.

Nenoriu žadėti, kad rašysiu vieną kartą per savaitę ar du kartus per mėnesį, bet vos tik turėsiu ką rašyti - rašysiu. Nes tam ir sugrįžau.

Ka…