Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

,,Vlogginu" Paryžiuje

Sveikos, Aqbuus,
          Lygiai prieš savaitę - šeštadienį, tai yra, 5:30, grįžau namo, nes septyniom dienom buvau išvykusi į kelionę, kurios tikslas buvo Paryžius. Kadangi laiko viešbučiuose turėjau ne per daugiausiai, negalėjau rašyti įrašų kiekvieną dieną. Tačiau viskas sutilpo į mano mobiliojo telefono užrašinę. Ir dabar esu pasirengusi jums viską nuosekliai papasakoti.

PIRMA DIENA.

Ji buvo viena iš labiausiai varginančių. Išvyka prasidėjo 00:30 ir autobusu važiavome visą dieną. Tačiau viską atlygino smalsumas pamatyti Amsterdamą, Liuksmeburgą, o ypač Paryčių.
Autobuse nuobodžiavau, skaičiau knygą Ana Frank ,,Dienoraštis", klausiausi gido pasakojimų, bendravau su pažįstamais žmonėmis, kurie vėliau tapo draugais, dairiausi pro langą.

VAKARAS VIŠBUTYJE

Gyvenome tryse su draugėmis ir laaabai pasilinksminome. Prisijuokem iki soties. xD Vaidinom ant lubų šešėlius, viena kitą fotografavome neįspėdamos, įrašinėjom ir filmavom. Pavalgėm, susiruošėme kitai dienai ir nuėjome ,,miegot".

ANTRA DIENA.

Ir vėl daug važiavome, tai yra puse dienos. Antroj dienos pusėj pasiekėme Liuksemburgą. Pasivaikščiojome po senamiestį, aplankėm: konstitucijos aikštę, Dievo Motinos katedrą. Pamatėme Liuksemburgo prekybininkkus ir jo senamiesčio menininkus. Vakare sėdom atgal į autobusą ir ieškojome viešbučio.


NAKVYNĖ VIEŠBUTY

Patikėkite, tą naktį aš prisiminsiu dar ilgai. Jau geriau būčiau miegojusi autobuse. Buvo nepakenčiama. vos įėjus į kambary tvokstelėjo rūkalų kvapas. Nemiegojom visą naktį. Bandėm pravedint kambar, nepavyko, tai išnešėm apklotus - lovos užtiesalus į koridorių, gražiai sulankstėm ir padėjom ant žemės. Dar bandėm ieškot prižiūrėtojo, bet darbo laikas jau buvo pasibaigęs, tad nieko ir neliko, kaip tik miegot. Apsiklojom su savais pledais, aš neturėjau savo, tad su drauge pasidalinom. Ir išmiegojom. Rytą autobuse dar ilgai miegojom.

TREČIA DIENA

Kaip jau minėjau, diena prasidėjo nuo miego autobuse. Pasiekę Paryžių, aplankėme Luvrą,Pamatėme Eifelio bokštą!! Pačią laukiamiausią ir mano vieną iš išsvajotų vietų.

 

 

Plaukėme Senos upe.

NAKVYNĖ VIEŠBUTY

Nieko blogo neturiu apie viešbutį ką pasakyti, viskas buvo puiku. Jame apsistojome 2 naktim.

KETVIRTA DIENA

Išvyka į Versalio rūmus, kurie buvo tikrai didingi ir įspūdingi. Iš pradžių teko stovėti ne trumpoje eilėje prie įėjimo, bet buvo verta. Pamatėme kaip gyveno Liudvikas XIV, kaip Verslio rūmai buvo statomi. Vėliau nuvykome į dailininkų Meką, Šv. Širdies baziliką, pravažiuodami, o kartais ir išlipdami aplankėme Paryžiaus operą, Lotynų kvartalą, Notre Dame katedrą, Ž. Pompidų meno ir kultūros centrą. 
PENKTA DIENA

Disneyland'as. Tai vaikų ir mano rojus. xD Aplankiau ekstremaliausius Disneyland'o parko atrakcijonus, išskyrus Indian Jones kalnelių, nes jie buvo uždaryti, pamačiau Walt Disney filmuko herojų paradą. Buvo nuostabi diena. Tik gaila, kad ten kainos labai dideles ir negalėjau nusipirkti pliušinio Stičo. Naktį miegojome 5 žvaigždučių viešbuty - autobuse. (haha)

 
 
ŠEŠTA DIENA

Ankstus rytas Amsterdame. Aplankėme Rotušės aikštę, Madame Tussaud vaškinių figūrų muziejų. ,,Susitikome" Jonny Deep, Brad Pitt, Robert Pattison ir t.t. Plaukėme laivu Amsterdamo kanalu. Nakvynė tikrai laaaabai geram viešbuty, Lenkijoje.
 
SEPTINTA DIENA

Ilga kelionė namučio. Linksminomės autobuse, prancūzų kalbos konkursas jos nesimokantiems. Aš iš viso išmokau 54 žodžius. Ankstus rytas, tai yra 5:30, namuose po ilgos kelionės.


xoxo

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Paplūdimio garbanos be garbanoklio

Visi žinome, kad jau vasara, turiu omeny, kad dar nežino, kad jau birželis... Aš stengiuosi vasaros netapatinti tik su paplūdimiu, tačiau kitiems vasara ir yra laikas paplūdimyje. Jeigu tu mergina, tai tikriausiai žinai, kad norisi atrodyti gražiai net paplūdimyje (o gal reikia sakyti ypač paplūdimyje?). Todėl šiandien nusprendžiau su jumis pasidalinti savo paplūdimio garbanomis, kurias pasidariau be garbanoklio. Kaip tokias pasidaryti? Paprastai. Jums tereikia išsiplauti galvą ir, jeigu plaukai linkę lengvai garbanotis, palaukt kol išdžius, o jeigu nėra linkę garbanotis arba sunkiai garbanojasi, tada drėgnus, susukti. Aš pasirinkau juo susukti į 4 kaseles ir tas kaseles į 4 kuodelius. Po keletos valandų juos tiesiog paleidau ir truputį supurškiau su plaukų laku, kad ilgiau laikytų. 
Štai jums ir garbanos nenaudojant garbanoklio. Tikiuosi jums patiko mano įrašas ir jeigu taip ir yra, tada spauskite Google + ir parašykite komentarą žemiau, su malonumu jį perskaitysiu. :)

Kokia jūsų mėg…

Autumn already

Labas labas labas
Šį kartą noriu pasidalinti keletu rudeniškų nuotraukų. 
Praeitą savaitgalį peržiūrėjus kelių įžymybių Instagram paskyras bei Pinterest užsinorėjau ir aš gražių, meniškų bei rudeniškų nuotraukų. Nelabai pavyko įgyvendinti šį savo planą, bet keletą nuotraukų iš keliasdešimt pavyko išsaugoti telefone. Žinoma, ruduo tik įpusėjo, laiko dar yra, tik kažin ar benorėsiu fotografuotis. Aš labiau panaši į tas merginas, kurios mėgsta fotografuoti, o ne būti fotografuojamos. Todėl tikimybė maža. 
Plius čia Lietuva, negali žinoti kokie orai bus toliau, nes po kol kas tai šilta, tai šalta ir šlapia, o ryte dar ir pradeda kristi ledukai iš dangaus...

Ar jūs jau spėjote užfiksuoti rudeniškų kadrų? Gal norėtumėte jais pasidalinti? Ir galbūt net žinot kur Lietuvoje vertėtų nuvažiuoti šiuo metų laiku? 

,,Gyvenimo bangos'' Mira Beluci stilius

Miros nuotrauka paimta iš čia
Miros nuotrauka paimti iš čia.
Lietuvoje pradėjo rodyti naują turkų serialą ,,Gyvenimo bangos'' ir nuo pat pradžių tapau juo apsėsta. (hahaha) Jau rodo 2 sezoną ir vis dar nenustojau jo žiūrėti. Iš pat pradžių keletas žmonių juokėsi iš manęs, kad žiūriu turkiškus serialus, tačiau ir patys pradėjo juos žiūrėti ir juos taip pat labai pritraukė. 
Viena iš pagrindinių veikėjų Mira Beluci studentė iš turtingos šeimos. Man ji labai graži ir jos stilius man labai patinka, žinoma, yra drabužių, kurie man nelabai patinka, tačiau laaaaabaiii norėčiau visos jos drabužių spintos. Tad pasirinkau keletą jos aprangos tipų ir atkartojau. Pasirinkau šias, nes turėjau bent panašius drabužius ir šiaip jos patiko. :)
Jeigu norite daugiau spauskite Google +.
Ar jūs žiūrite šį serialą - ,,Gyvenimo bangos''? Ar jums patinka Mira ir jos stilius? Būtų šaunu jeigu ir jūs atkartotumėte jos aprangą ir nusifotografuotumėte bei įkeltumėte nuotrauką čia į komentarus. Ači…