2014 m. balandžio 26 d., šeštadienis

,,Vlogginu" Paryžiuje

Sveikos, Aqbuus,
          Lygiai prieš savaitę - šeštadienį, tai yra, 5:30, grįžau namo, nes septyniom dienom buvau išvykusi į kelionę, kurios tikslas buvo Paryžius. Kadangi laiko viešbučiuose turėjau ne per daugiausiai, negalėjau rašyti įrašų kiekvieną dieną. Tačiau viskas sutilpo į mano mobiliojo telefono užrašinę. Ir dabar esu pasirengusi jums viską nuosekliai papasakoti.

PIRMA DIENA.

Ji buvo viena iš labiausiai varginančių. Išvyka prasidėjo 00:30 ir autobusu važiavome visą dieną. Tačiau viską atlygino smalsumas pamatyti Amsterdamą, Liuksmeburgą, o ypač Paryčių.
Autobuse nuobodžiavau, skaičiau knygą Ana Frank ,,Dienoraštis", klausiausi gido pasakojimų, bendravau su pažįstamais žmonėmis, kurie vėliau tapo draugais, dairiausi pro langą.

VAKARAS VIŠBUTYJE

Gyvenome tryse su draugėmis ir laaabai pasilinksminome. Prisijuokem iki soties. xD Vaidinom ant lubų šešėlius, viena kitą fotografavome neįspėdamos, įrašinėjom ir filmavom. Pavalgėm, susiruošėme kitai dienai ir nuėjome ,,miegot".

ANTRA DIENA.

Ir vėl daug važiavome, tai yra puse dienos. Antroj dienos pusėj pasiekėme Liuksemburgą. Pasivaikščiojome po senamiestį, aplankėm: konstitucijos aikštę, Dievo Motinos katedrą. Pamatėme Liuksemburgo prekybininkkus ir jo senamiesčio menininkus. Vakare sėdom atgal į autobusą ir ieškojome viešbučio.


NAKVYNĖ VIEŠBUTY

Patikėkite, tą naktį aš prisiminsiu dar ilgai. Jau geriau būčiau miegojusi autobuse. Buvo nepakenčiama. vos įėjus į kambary tvokstelėjo rūkalų kvapas. Nemiegojom visą naktį. Bandėm pravedint kambar, nepavyko, tai išnešėm apklotus - lovos užtiesalus į koridorių, gražiai sulankstėm ir padėjom ant žemės. Dar bandėm ieškot prižiūrėtojo, bet darbo laikas jau buvo pasibaigęs, tad nieko ir neliko, kaip tik miegot. Apsiklojom su savais pledais, aš neturėjau savo, tad su drauge pasidalinom. Ir išmiegojom. Rytą autobuse dar ilgai miegojom.

TREČIA DIENA

Kaip jau minėjau, diena prasidėjo nuo miego autobuse. Pasiekę Paryžių, aplankėme Luvrą,Pamatėme Eifelio bokštą!! Pačią laukiamiausią ir mano vieną iš išsvajotų vietų.

 

 

Plaukėme Senos upe.

NAKVYNĖ VIEŠBUTY

Nieko blogo neturiu apie viešbutį ką pasakyti, viskas buvo puiku. Jame apsistojome 2 naktim.

KETVIRTA DIENA

Išvyka į Versalio rūmus, kurie buvo tikrai didingi ir įspūdingi. Iš pradžių teko stovėti ne trumpoje eilėje prie įėjimo, bet buvo verta. Pamatėme kaip gyveno Liudvikas XIV, kaip Verslio rūmai buvo statomi. Vėliau nuvykome į dailininkų Meką, Šv. Širdies baziliką, pravažiuodami, o kartais ir išlipdami aplankėme Paryžiaus operą, Lotynų kvartalą, Notre Dame katedrą, Ž. Pompidų meno ir kultūros centrą. 
PENKTA DIENA

Disneyland'as. Tai vaikų ir mano rojus. xD Aplankiau ekstremaliausius Disneyland'o parko atrakcijonus, išskyrus Indian Jones kalnelių, nes jie buvo uždaryti, pamačiau Walt Disney filmuko herojų paradą. Buvo nuostabi diena. Tik gaila, kad ten kainos labai dideles ir negalėjau nusipirkti pliušinio Stičo. Naktį miegojome 5 žvaigždučių viešbuty - autobuse. (haha)

 
 
ŠEŠTA DIENA

Ankstus rytas Amsterdame. Aplankėme Rotušės aikštę, Madame Tussaud vaškinių figūrų muziejų. ,,Susitikome" Jonny Deep, Brad Pitt, Robert Pattison ir t.t. Plaukėme laivu Amsterdamo kanalu. Nakvynė tikrai laaaabai geram viešbuty, Lenkijoje.
 
SEPTINTA DIENA

Ilga kelionė namučio. Linksminomės autobuse, prancūzų kalbos konkursas jos nesimokantiems. Aš iš viso išmokau 54 žodžius. Ankstus rytas, tai yra 5:30, namuose po ilgos kelionės.


xoxo

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

paskaitykite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...