2014 m. balandžio 8 d., antradienis

Motyvuojantis Antradienis #2

Sveikos, Aqbuus,
 
Taip, šiandien yra tas motyvacinis Antr(dienis). Kasdien aš galvojau apie šį įrašą, kaip nepamiršti parašyti, ir aš nepamiršau. Praėjusią savaitę man buvo taip idomu parašyti tokio tipo įrašą, todėl aš negalėjau pamiršti. Tai mano,, Vienas iš mėgstamiausių įrašų''.
 
 
Kai aš perskaičiau šią citatą, visų pirma, ką aš padaryti, aš pradėjau galvoti apie dienas, ir aš negalėjau prisiminti visos dienos, tik keletą akimirkų, kurios liko mano atmintyje. Jei jūs netikite, aš duosiu jums vieną patarimą. Pradėkit galvoti apie dienas. Ar pamenate, visą dieną? Ne vakarykštę, bet praeitos savaitės dieną, ar praėjusio mėnesio dieną. Ar pamenate?
Tos akimirkos nėra nereikšmingos, atsitiktinės. Akimirkas, kurias jūs prisiminsite visą savo gyvenimą. Gal tai jūsų ar kažkieno, kas jums rūpi pirmas kartas ant dviračio, arba pirmoji lėlė, ar pirmoji meilė, netgi pirmoji širdgėla. Jūs visada prisiminsite.
Net nebandykite prisiminti dienų, netgi jeigu jūs netikite šia citata, bet pabandykite prisiminti akimirkas. Manau, kad visos akimirkos pasilieka mūsų atmintyje, todėl net jei bandysite pamiršti keletą akimirkų jums nepavyks.


Myliu jus,
 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

paskaitykite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...