Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Motyvuojantis Antradienis #3

Sveikos, Aqbuus,
labai atsiprašau, kad preitus du ar net tris antradienius neįkėliau įrašų kaip šis. Tačiau dabar aš esu labai susidomėjusi ir susijaudinusi, kad pagaliau ir vėl rašau tokio pobūdžio įrašą.
 
 
Pirmadieni buvo tikybos pamoka. Mokytoja išdalino A4 formato lapus, mes pasiėmėme rašiklius ir surašėm savo svajones. Daug svajonių aš parašiau, vieną lapo pusę, jeigu būtų buvę daugiau laiko, tikrai būčiau prirašiusi ir kitą popieriaus pusę. Kai baigėme ši darbą, išlankstėme iš to popieriaus lėktuvėlius, išėję į lauką užlipome ant kalnelio ir paleidome juos į tolį. Žinoma, iškart po to bėgome jų susirinkt. Dabar vos tik viena svajonė išsipildys mes turime ją išbraukti iš svajonių sąrašo.
Aš manau, jūs turėtumėte padaryti tą patį, nes jeigu jūs svajones užrašysite jas kas nors perskaitys ir padės išpildyti, padės ne tik apie tai svajoti ir linkėti, bet ir daryti tai. Visą laiką galvokite apie savo svajones ir darykite viską, kad jos išsipildytų.
Ant savo telefono ekrano užsidėjau paveikslėlį
,, May surprise me.''
Tikiuosi taip ir bus, ir kad keletas svajonių išsipildys.
 
Iki pasimatymo.
 
 

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

,,Gyvenimo bangos'' Mira Beluci stilius

Miros nuotrauka paimta iš čia
Miros nuotrauka paimti iš čia.
Lietuvoje pradėjo rodyti naują turkų serialą ,,Gyvenimo bangos'' ir nuo pat pradžių tapau juo apsėsta. (hahaha) Jau rodo 2 sezoną ir vis dar nenustojau jo žiūrėti. Iš pat pradžių keletas žmonių juokėsi iš manęs, kad žiūriu turkiškus serialus, tačiau ir patys pradėjo juos žiūrėti ir juos taip pat labai pritraukė. 
Viena iš pagrindinių veikėjų Mira Beluci studentė iš turtingos šeimos. Man ji labai graži ir jos stilius man labai patinka, žinoma, yra drabužių, kurie man nelabai patinka, tačiau laaaaabaiii norėčiau visos jos drabužių spintos. Tad pasirinkau keletą jos aprangos tipų ir atkartojau. Pasirinkau šias, nes turėjau bent panašius drabužius ir šiaip jos patiko. :)
Jeigu norite daugiau spauskite Google +.
Ar jūs žiūrite šį serialą - ,,Gyvenimo bangos''? Ar jums patinka Mira ir jos stilius? Būtų šaunu jeigu ir jūs atkartotumėte jos aprangą ir nusifotografuotumėte bei įkeltumėte nuotrauką čia į komentarus. Ači…

My Makeup Table

Labas!
Visai neseniai Olesės knygoje perskaičiau, kad makiažo priemonių negalima laikyti vonios kambariuose dėl drėgmės. Ir štai kur dabar viską laikau... Nusikėliau (tiksliau mama nukėlė) muzikinį centrą ir atsirado daug vietos, bet dabar nebėra daug vietos (hahaha).
Kur jūs laikote makiažo priemones?
twitterinstagram | facebook | bloglovin | tumbr

BACK. AGAIN.

Sveiki.

Tiesą pasakius nelabai žinau, kodėl vėl atsirado noras rašyti. Nors, geriau pagalvojus, jis niekada nebuvo dingęs, tik vis atrodydavo, kad tam nėra laiko ir mano pomėgis rašyti lyg užsislėpdavo po "laiko trūkumo" kauke.

Galbūt mane paskatino perskaityta Zoe's knyga ,,Girl Online" trečioji dalis ir visai neseniai per anglų kalbos pamoką darytas skaitymas (vienas iš tekstų buvo - ,,Why bloggers started to write their blogs"), bet vėl noriu blogginti.

Jau 2016 m. ties rašymu blog'e buvau sustojusi, o dabar tapau abituriente... (tai neįtikima, kaip greitai bėga metai). Ar turėsiu pakankamai laiko (vėl tas laikas)? Dar nežinau, nes būsiu apkrauta mokslais. Mokslais. Mokslais. Taip pat net neįsivaizduoju ką rašysiu. Manau, leisiu sau improvizuoti. Neužsidarysiu ties tam tikra sfera, bet ieškosiu to, kas man patiktų.

Nenoriu žadėti, kad rašysiu vieną kartą per savaitę ar du kartus per mėnesį, bet vos tik turėsiu ką rašyti - rašysiu. Nes tam ir sugrįžau.

Ka…