2014 m. gegužės 20 d., antradienis

Motyvuojantis antradienis #5

Sveikos, Aqbuus,
Kaip jums praėjo antradienis? Man antradienis ištiesų iš lengvos dienos tapo sudėtinga, nes tiek daug turiu dar padaryti... Bet man jūs taip pat esate svarbios ir nežadu apsileisti. Taigi ,,Motyvuojantis antradienis #5''. Ar galite įsivaizduoti, kad jau 5 antradienis aš rašau tokio pobūdžio įrašus? Aš asmeniškai ne.
 
 
 
Daugelis paauglių merginų kompleksuoja dėl savo išvaizdos. Dažnos mintys:
,,Aš stora...''
 
,,Aš negraži...''
 
,,Aš neturiu gražių drabužių...''
 
,,Ką jie apie mane pagalvos?''
 
,,Kaip kitoms sekasi gyvenime... Jos net ką tik išlipusios iš lovos atrodo gražios...''
 
,,Jos tokios pasitikinčios savimi... Aš irgi norėčiau būti kaip jos...''
 
,,Ar kas matėt, kaip į jas pasižiūrėjo vaikinai? Lyg jos būtų čia vienintelės...''
 
Kitos merginos, kurios yra drąsesnės už jus, labiau pasitiki savimi arba joms tiesiog nesvarbu ką kiti pasakys ar pagalvos apie jas, gali imti juoktis iš jūsų kuklumo ar elgesio, bei išvaizdos. Manau neturėtumėte į tai kreipti dėmesio.
 
,,Gimei tokia kokia ir turėjai gimti. Tavo istorija jau pradėta rašyti, o dabartis ir ateitis priklauso nuo tavo elgesio, ne nuo išvaizdos.''
(E. Čekuolienė)
 

Ar norėtumėte visą likusį gyvenimą griaužti save dėl savo išvaizdos? Kentėti ne nu aplinkinių, o nuo savęs?
Jeigu jums kažkas sako apie jūsų išvaizdą netinkamus žodžius, turėtumėte tik nusisukti ir palikti tą žmogų ramybėje. Ne atsikirtinėti taip pat, bet nusisukti ir išlikti pozytivi.
 
,,Kiekvienas žmogus yra gražus''
 
Jeigu, tu, kuri skaitai, esi iš tų pasitikinčių ir apkalbinėji kitų merginų išvaizdą, pagalvok kaip tu jaustumeisi jeigu apie tave taip šnekėtų. Ar norėtum tokius dalykus išgirsti iš kitų merginų lūpų apie save? Juk mes moterys, mergaitės ir panelės turime palaikyti viena kitą, o ne peikti, įžeidinėti ir nepalaikyti. Tikiuosi supranti apie ką aš. :-)
Kažkada kai buvau jaunesnė, aš taip pat išskirdavau žmones dėl jų išvaizdos, tačiau dabar nebe. Aš Youtube'je žiūriu panelę vardu Bethany (jeigu susidomėjote ir norite taip pat pažiūrėti jos vaizdo įrašus spauskite čia) ir ji, savo pirmuosiuose vaizdo įrašuose, dažnai kalbėdavo apie tai, kad visi žmonės gražūs ir tai man įsikalė į galvą. Ir dabar kai ką nors pagalvoju apie kitų žmonių išvaidą visa primenu sau, kad VISI ŽMONĖS GRAŽŪS.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

paskaitykite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...