Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Motyvuojantis antradienis #5

Sveikos, Aqbuus,
Kaip jums praėjo antradienis? Man antradienis ištiesų iš lengvos dienos tapo sudėtinga, nes tiek daug turiu dar padaryti... Bet man jūs taip pat esate svarbios ir nežadu apsileisti. Taigi ,,Motyvuojantis antradienis #5''. Ar galite įsivaizduoti, kad jau 5 antradienis aš rašau tokio pobūdžio įrašus? Aš asmeniškai ne.
 
 
 
Daugelis paauglių merginų kompleksuoja dėl savo išvaizdos. Dažnos mintys:
,,Aš stora...''
 
,,Aš negraži...''
 
,,Aš neturiu gražių drabužių...''
 
,,Ką jie apie mane pagalvos?''
 
,,Kaip kitoms sekasi gyvenime... Jos net ką tik išlipusios iš lovos atrodo gražios...''
 
,,Jos tokios pasitikinčios savimi... Aš irgi norėčiau būti kaip jos...''
 
,,Ar kas matėt, kaip į jas pasižiūrėjo vaikinai? Lyg jos būtų čia vienintelės...''
 
Kitos merginos, kurios yra drąsesnės už jus, labiau pasitiki savimi arba joms tiesiog nesvarbu ką kiti pasakys ar pagalvos apie jas, gali imti juoktis iš jūsų kuklumo ar elgesio, bei išvaizdos. Manau neturėtumėte į tai kreipti dėmesio.
 
,,Gimei tokia kokia ir turėjai gimti. Tavo istorija jau pradėta rašyti, o dabartis ir ateitis priklauso nuo tavo elgesio, ne nuo išvaizdos.''
(E. Čekuolienė)
 

Ar norėtumėte visą likusį gyvenimą griaužti save dėl savo išvaizdos? Kentėti ne nu aplinkinių, o nuo savęs?
Jeigu jums kažkas sako apie jūsų išvaizdą netinkamus žodžius, turėtumėte tik nusisukti ir palikti tą žmogų ramybėje. Ne atsikirtinėti taip pat, bet nusisukti ir išlikti pozytivi.
 
,,Kiekvienas žmogus yra gražus''
 
Jeigu, tu, kuri skaitai, esi iš tų pasitikinčių ir apkalbinėji kitų merginų išvaizdą, pagalvok kaip tu jaustumeisi jeigu apie tave taip šnekėtų. Ar norėtum tokius dalykus išgirsti iš kitų merginų lūpų apie save? Juk mes moterys, mergaitės ir panelės turime palaikyti viena kitą, o ne peikti, įžeidinėti ir nepalaikyti. Tikiuosi supranti apie ką aš. :-)
Kažkada kai buvau jaunesnė, aš taip pat išskirdavau žmones dėl jų išvaizdos, tačiau dabar nebe. Aš Youtube'je žiūriu panelę vardu Bethany (jeigu susidomėjote ir norite taip pat pažiūrėti jos vaizdo įrašus spauskite čia) ir ji, savo pirmuosiuose vaizdo įrašuose, dažnai kalbėdavo apie tai, kad visi žmonės gražūs ir tai man įsikalė į galvą. Ir dabar kai ką nors pagalvoju apie kitų žmonių išvaidą visa primenu sau, kad VISI ŽMONĖS GRAŽŪS.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Paplūdimio garbanos be garbanoklio

Visi žinome, kad jau vasara, turiu omeny, kad dar nežino, kad jau birželis... Aš stengiuosi vasaros netapatinti tik su paplūdimiu, tačiau kitiems vasara ir yra laikas paplūdimyje. Jeigu tu mergina, tai tikriausiai žinai, kad norisi atrodyti gražiai net paplūdimyje (o gal reikia sakyti ypač paplūdimyje?). Todėl šiandien nusprendžiau su jumis pasidalinti savo paplūdimio garbanomis, kurias pasidariau be garbanoklio. Kaip tokias pasidaryti? Paprastai. Jums tereikia išsiplauti galvą ir, jeigu plaukai linkę lengvai garbanotis, palaukt kol išdžius, o jeigu nėra linkę garbanotis arba sunkiai garbanojasi, tada drėgnus, susukti. Aš pasirinkau juo susukti į 4 kaseles ir tas kaseles į 4 kuodelius. Po keletos valandų juos tiesiog paleidau ir truputį supurškiau su plaukų laku, kad ilgiau laikytų. 
Štai jums ir garbanos nenaudojant garbanoklio. Tikiuosi jums patiko mano įrašas ir jeigu taip ir yra, tada spauskite Google + ir parašykite komentarą žemiau, su malonumu jį perskaitysiu. :)

Kokia jūsų mėg…

,,Gyvenimo bangos'' Mira Beluci stilius

Miros nuotrauka paimta iš čia
Miros nuotrauka paimti iš čia.
Lietuvoje pradėjo rodyti naują turkų serialą ,,Gyvenimo bangos'' ir nuo pat pradžių tapau juo apsėsta. (hahaha) Jau rodo 2 sezoną ir vis dar nenustojau jo žiūrėti. Iš pat pradžių keletas žmonių juokėsi iš manęs, kad žiūriu turkiškus serialus, tačiau ir patys pradėjo juos žiūrėti ir juos taip pat labai pritraukė. 
Viena iš pagrindinių veikėjų Mira Beluci studentė iš turtingos šeimos. Man ji labai graži ir jos stilius man labai patinka, žinoma, yra drabužių, kurie man nelabai patinka, tačiau laaaaabaiii norėčiau visos jos drabužių spintos. Tad pasirinkau keletą jos aprangos tipų ir atkartojau. Pasirinkau šias, nes turėjau bent panašius drabužius ir šiaip jos patiko. :)
Jeigu norite daugiau spauskite Google +.
Ar jūs žiūrite šį serialą - ,,Gyvenimo bangos''? Ar jums patinka Mira ir jos stilius? Būtų šaunu jeigu ir jūs atkartotumėte jos aprangą ir nusifotografuotumėte bei įkeltumėte nuotrauką čia į komentarus. Ači…

BACK. AGAIN.

Sveiki.

Tiesą pasakius nelabai žinau, kodėl vėl atsirado noras rašyti. Nors, geriau pagalvojus, jis niekada nebuvo dingęs, tik vis atrodydavo, kad tam nėra laiko ir mano pomėgis rašyti lyg užsislėpdavo po "laiko trūkumo" kauke.

Galbūt mane paskatino perskaityta Zoe's knyga ,,Girl Online" trečioji dalis ir visai neseniai per anglų kalbos pamoką darytas skaitymas (vienas iš tekstų buvo - ,,Why bloggers started to write their blogs"), bet vėl noriu blogginti.

Jau 2016 m. ties rašymu blog'e buvau sustojusi, o dabar tapau abituriente... (tai neįtikima, kaip greitai bėga metai). Ar turėsiu pakankamai laiko (vėl tas laikas)? Dar nežinau, nes būsiu apkrauta mokslais. Mokslais. Mokslais. Taip pat net neįsivaizduoju ką rašysiu. Manau, leisiu sau improvizuoti. Neužsidarysiu ties tam tikra sfera, bet ieškosiu to, kas man patiktų.

Nenoriu žadėti, kad rašysiu vieną kartą per savaitę ar du kartus per mėnesį, bet vos tik turėsiu ką rašyti - rašysiu. Nes tam ir sugrįžau.

Ka…