2014 m. spalio 12 d., sekmadienis

Be Makiažo


Aš manau, kad yra pilna merginų (žinoma ir vaikinų), nepasitikinčių savo išvaizda, ypač savo veido oda. Merginos labai dažnai savo odos trūkumus bando paslėpti po makiažu. Tą darau ir aš. Todėl man labai patiko Zoe Sugg (Zoella) prieš kelias dienas įkeltas vlog'as, kuriame ji šnekėjo apie savo odą ir tuo pačiu įkvėpdama kitus, kad nėra ko gėdytis pasirodyti minioje be makiažo. Jeigu norime išeiti iš namu be makiažo, taip ir padarykime, mes neturime slėptis po makiažu. Makiažas turi būti pomėgis, kurį mėgstame daryti ir darome kai mums to norisi, o ne esame priverstos.

Priimkime save tokią kokia esame, priimkime savo odą tokia kokia ji yra, nes tai MŪSŲ oda. Ir aš naudoju daugiskaitos 1-ąjį asmenį, nes ir aš nesu pakankamai užtikrinta savo oda ir man labai nepatinka kai veidas yra nelygus, ant jo pilna spuogų ir inkštirų.

Jeigu nenorite žiūrėti viso vlog'o apie odą ji ima kalbėti nuo 10:34

Taip pat ji prašė visų nusifotografuoti be makiažo, įkelti nuotrauką ir parašyti #barefaceandwhat
o dabar būtų šaunu jeigu visos, kurios perskaitėte šį įrašą ir jūsų draugės, kurios taip pat gėdijasi būti be makiažo arba išvis nenešioja makiažo nusifotografuotumėte ir įkeltumėte į Intagram'ą, Twitter'į ar Facebook'ą savo nuotrauką, be makiažo, su prierašu #nomakeupface Kiek bus išdrįsusių? Būtų šaunu jeigu visos taip padarytumėte. Aš taip įkelsiu nuotrauką su savo veidu be makiažo.

Dar būtų šaunu jeigu, rytoj - pirmadienį, išeitumėte iš namų į darbus, mokyklas ar šiaip kur nors, be makiažo. Jeigu labai norite galite pasidažyti blakstienas. Būtų labai šaunu ir aš būčiau labai dėkinga.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

paskaitykite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...