Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Mano Top 5 vonios mėgstamiausi1. Kreminės dušo želės

Šios dušo želės mano mėgstamiausios, nes jos kvepia NUO-STA-BIAI! Toji su laukinėmis uogomis kvepia kaip jogurtas ir man primena saldainius. O kita su vyšniomis ir pieno baltymais kvepia labai saldžiai, galbūt net per daug, primena vaistus, kuriuos gerdavau vaikystėje ir man labai patikdavo. Taigi, jeigu mėgstate saldžius kvapus, šios dušo želės kaip tik jums.

2. ,,Rasa'' veido tonikas ir pienelis

Šis tonikas skirtas visų tipų odai, su žaliąją arbata, kolagenu ir elastinu. Aš jį radau ir pradėjau naudoti. Aš jį mėgstu, nes... Tiesiog jį mėgstu. 

3. ,,Nivea'' akių makiažo valiklis

Šis akių makiažo valiklis labai gerai nuvalo akių makiažą, yra labai riebus.

4. ,,Wella Pro Series'' šampūnas

Mėgstu šį šampūną, nes jis kvepia gerai ir man sunku rasti šampūną, kuris tiktų mano plaukams. Be to, jeigu ieškote šampūno, kuris suteiktų jūsų plaukams purumo, rinkitės šį.

5. ,,Oriflame ecobeauty'' rankų kremas

Mano rankos žiemą labai išsausėja, todėl man reikia naudoti rankų kremą, kuris drėkintų. Šiai žiemai pasirinkau šį ,,Oriflame'' rankų kremą, be to, jis ekologiškas.Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

,,Gyvenimo bangos'' Mira Beluci stilius

Miros nuotrauka paimta iš čia
Miros nuotrauka paimti iš čia.
Lietuvoje pradėjo rodyti naują turkų serialą ,,Gyvenimo bangos'' ir nuo pat pradžių tapau juo apsėsta. (hahaha) Jau rodo 2 sezoną ir vis dar nenustojau jo žiūrėti. Iš pat pradžių keletas žmonių juokėsi iš manęs, kad žiūriu turkiškus serialus, tačiau ir patys pradėjo juos žiūrėti ir juos taip pat labai pritraukė. 
Viena iš pagrindinių veikėjų Mira Beluci studentė iš turtingos šeimos. Man ji labai graži ir jos stilius man labai patinka, žinoma, yra drabužių, kurie man nelabai patinka, tačiau laaaaabaiii norėčiau visos jos drabužių spintos. Tad pasirinkau keletą jos aprangos tipų ir atkartojau. Pasirinkau šias, nes turėjau bent panašius drabužius ir šiaip jos patiko. :)
Jeigu norite daugiau spauskite Google +.
Ar jūs žiūrite šį serialą - ,,Gyvenimo bangos''? Ar jums patinka Mira ir jos stilius? Būtų šaunu jeigu ir jūs atkartotumėte jos aprangą ir nusifotografuotumėte bei įkeltumėte nuotrauką čia į komentarus. Ači…

My Makeup Table

Labas!
Visai neseniai Olesės knygoje perskaičiau, kad makiažo priemonių negalima laikyti vonios kambariuose dėl drėgmės. Ir štai kur dabar viską laikau... Nusikėliau (tiksliau mama nukėlė) muzikinį centrą ir atsirado daug vietos, bet dabar nebėra daug vietos (hahaha).
Kur jūs laikote makiažo priemones?
twitterinstagram | facebook | bloglovin | tumbr

Mano atostogų makiažo kosmetinė

Aš iškeliauju 6 dienoms į Lenkiją, daiktus krautis pradėjau prieš 4 dienas. Visų pirma susikroviau kosmetines su vaistais, makiažu ir kitomis higienos priemonėmis. Žinoma, galvojant apie savo blogą visą laiką, nusprendžiau pasidalinti su jumis ką įsidėjau į makiažo kosmetinę.
Makiažui sudėti pasirinkau šviesiai rožinę kosmetinę, kuri yra vidutinio dydžio. Nei per maža, nei per didelė. Ji būtent tokia kokios man ir reikėjo mano makiažui. Atidarykime ir pažiūrėkime kas jos viduje. :)
Aš įsidėjau savo makiažo šepetėlius tuos, kurios naudoju dažniausiai. Galite matyti, kad ten yra Ecotools šepetėliai skirti skaistalams, maskuojamajai priemonei, akių šešėliams, akių linijai ir blakstienoms bei antakiams, nežinomos firmos šepetėliai skirti pudrai ir akių šešėliams. Patariu nusipirkti Ecotools makiažo šepetėlių rinkinį, nes šie šepetėliai labai švelnūs. Žinoma, juos turite prižiūrėti kaip ir visus kitus.

Šiuos dalykėlius pasiėmiau todėl, kad į Lenkiją važiuoju ne tik tam, kad pailsėčiau, be…