Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Boohoo norimų drabužių sąrašas


Visi turime norų, kuriuos norime įgyvendinti ir niekaip negalime jų užmiršti. Kartais taip būna su kokiu nors drabužiu, pavyzdžiui: jeigu parduotuvėje pasimatavote drabužį ir jums jis patiko, bet nenusipirkote, nes, tarkim, neturėjote pakankamai pinigų ar jis pasirodė per brangus, galite dar ilgai jį prisiminti. Man irgi taip yra buvę. 

Vieną kartą parduotuvėje ieškojau baltų marškinėlių. Užėjome į Zara'ą. Pamačiau labai gražius marškinėlius ir nusprendžiau pasimatuoti. Tiko, bet pamačiusi kainą supratau, kad jie gan per brangūs, tad nepirkau. Kitoje parduotuvėje nusipirkau kitus baltus marškinėlius, tačiau tuos, kurios pasimatavau dar Zara'oje prisimenu iki šiol. 

Užsienyje ši parduotuvė - Boohoo, yra gana populiari. Pamaniau pasiieškosiu drabužių, kurių norėčiau jos internetinėje svetainėje. Tiesą pasakius, norėjau padaryti kokios nors parduotuvės norimų drabužių sąrašą ir ieškojausi kokių norėčiau ir kada juos dėvėčiau. Štai ką radau. 


Ši suknelė ''krito'' man į akį dėl savo laisvumo. Buvo dar ir ta pati juoda suknelė, tačiau pamaniau, kad laikas paįvairinti savo drabužių spintos spalvas. Dažniausiai renkamės juodus drabužius, nes lengviausia prie jų kažką priderinti, tačiau negi reikia atrodyti visada vienodai ir niekada nepasilepinti? *nesakau, kad juoda spalva ar tokios spalvos drabužiai nėra gražūs, pati dažnai tik juodus dėviu. * 
Ją dėvėčiau kokiame kukliame vakarėlyje, draugų ar artimųjų rate, per Kūčias. 


Man patinka šios suknelės tipas. Ji lyg du viename - sijonas ir palaidinė.  Pamaniau, kad šią suknelę dėvėčiau per Kalėdas namuose ar kokiame nors Kalėdiniame ar naujametiniame vakarėlyje.

3. Amelia Contrast Collar Blouse (black)

Ši palaidinė paprasta ir puošni tuo pačiu metu. Ją suderinau su raštuotomis kelnėmis (4). Dėvėčiau ją einant į mokyklą ar šiaip apsipirkti.

4. Nancy Checked Print Tregging

Labai seniai noriu raštuotų kelnių, su kuriomis galėčiau būti ne tik namuose, bet ir kur nors išeiti. Šias kelnes dėvėčiau su Amelia palaidine (3) eidama į mokyklą.

5.Sally Cut Out Bralet (wine)

Man patinka šios palaidinės stilius, tos juostos prideda labai daug. Iš tiesų, vien dėl jų norėčiau tokios ''crop top''. Ją dėvėčiau su sijonu (6) vasarą arba labai šiltą pavasarį.

6. Vivian Viscose Jersey Belted Maxi Skirt (black)

Šis ilgas sijonas labai dera su trumpa palaidine (5). Pasirinkau juodą, kad tiktų su bet kokia kita palaidine.


Šio drabužio užsinorėjau tik praeitų metų pabaigoje kai pamačiau bendraklasę su panašiu apsiaustu. Tad susiradau ir išsirinkau.

8. Grace Geo Triangle Rope Necklace

Norėjau didelio, bet ne per didelio papuošalo ant kaklo, tad išsirinkau šiuos trikampėlius.

9. Val Buckle Trim Cleated Ankle Boot

Ne kartą mačiau kitas merginas su panašiais batais, tad ir aš užsinorėjau. Derinčiau juos ne tik su kelnėmis, bet ir su sijonais.


Tai pirmasis mano 2015 metų įrašas, tikiuosi jums jis patiko. 

Laimingų Naujųjų Metų!!!


twitter instagram | facebook | bloglovin | tumblr

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

,,Gyvenimo bangos'' Mira Beluci stilius

Miros nuotrauka paimta iš čia
Miros nuotrauka paimti iš čia.
Lietuvoje pradėjo rodyti naują turkų serialą ,,Gyvenimo bangos'' ir nuo pat pradžių tapau juo apsėsta. (hahaha) Jau rodo 2 sezoną ir vis dar nenustojau jo žiūrėti. Iš pat pradžių keletas žmonių juokėsi iš manęs, kad žiūriu turkiškus serialus, tačiau ir patys pradėjo juos žiūrėti ir juos taip pat labai pritraukė. 
Viena iš pagrindinių veikėjų Mira Beluci studentė iš turtingos šeimos. Man ji labai graži ir jos stilius man labai patinka, žinoma, yra drabužių, kurie man nelabai patinka, tačiau laaaaabaiii norėčiau visos jos drabužių spintos. Tad pasirinkau keletą jos aprangos tipų ir atkartojau. Pasirinkau šias, nes turėjau bent panašius drabužius ir šiaip jos patiko. :)
Jeigu norite daugiau spauskite Google +.
Ar jūs žiūrite šį serialą - ,,Gyvenimo bangos''? Ar jums patinka Mira ir jos stilius? Būtų šaunu jeigu ir jūs atkartotumėte jos aprangą ir nusifotografuotumėte bei įkeltumėte nuotrauką čia į komentarus. Ači…

My Makeup Table

Labas!
Visai neseniai Olesės knygoje perskaičiau, kad makiažo priemonių negalima laikyti vonios kambariuose dėl drėgmės. Ir štai kur dabar viską laikau... Nusikėliau (tiksliau mama nukėlė) muzikinį centrą ir atsirado daug vietos, bet dabar nebėra daug vietos (hahaha).
Kur jūs laikote makiažo priemones?
twitterinstagram | facebook | bloglovin | tumbr

Mano atostogų makiažo kosmetinė

Aš iškeliauju 6 dienoms į Lenkiją, daiktus krautis pradėjau prieš 4 dienas. Visų pirma susikroviau kosmetines su vaistais, makiažu ir kitomis higienos priemonėmis. Žinoma, galvojant apie savo blogą visą laiką, nusprendžiau pasidalinti su jumis ką įsidėjau į makiažo kosmetinę.
Makiažui sudėti pasirinkau šviesiai rožinę kosmetinę, kuri yra vidutinio dydžio. Nei per maža, nei per didelė. Ji būtent tokia kokios man ir reikėjo mano makiažui. Atidarykime ir pažiūrėkime kas jos viduje. :)
Aš įsidėjau savo makiažo šepetėlius tuos, kurios naudoju dažniausiai. Galite matyti, kad ten yra Ecotools šepetėliai skirti skaistalams, maskuojamajai priemonei, akių šešėliams, akių linijai ir blakstienoms bei antakiams, nežinomos firmos šepetėliai skirti pudrai ir akių šešėliams. Patariu nusipirkti Ecotools makiažo šepetėlių rinkinį, nes šie šepetėliai labai švelnūs. Žinoma, juos turite prižiūrėti kaip ir visus kitus.

Šiuos dalykėlius pasiėmiau todėl, kad į Lenkiją važiuoju ne tik tam, kad pailsėčiau, be…