2015 m. sausio 11 d., sekmadienis

Draugės savaitgaliui


Visų pirma noriu pasakyti DIDELĮ STAMBŲ AČIŪ už jūsų palaikymą. Kalbant atvirai, nežinau kokio dydžio yra jūsų palaikymas, tačiau tikiuosi didelis. J

Neseniai turėjau svarbų įvyki savo gyvenime (tai ne apie narkotikus ar alkoholį, patikėkit manim), kuris nebuvo labai geras. Nesu pakankamai pasitikinti, kad jį paskelbčiau (gal kada kitą kartą). Patys artimiausi draugai ir artimieji žino apie tai ir man to pakanka.

Ten kur buvau susiradau naują draugę. Nesitikėjau surasti ten žmogų, su kuriuo galėčiau taip laisvai kalbėti nuo pat pradžių. Maniau, man ten bus nuobodu, greitai pasiilgsiu namų, bet taip nebuvo. Išvažiuojant buvo gaila ją palikti. Esu jai labai dėkinga, nes laiką praleidau puikiai.

Spėju mes visi turime tą draugą, su kuriuo mus sieja stiprus išgyvenimas, su kuriuo esame stipriai sujungti. Šis draugas nėra ilgam laikui ar stipriai draugystei, tačiau tada kai susitikome jis mus buvo didelė dalis mūsų išgyvenimo. 

Tai lyg draugas (-ė) savaitgaliui.

Niekada nepamiršite jų ir to momento kai su juo susipažinote. JP. S. Atsiprašau, kad šis įrašas toks trumpas, maniau jis bus ilgesnis. 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

paskaitykite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...