2015 m. balandžio 3 d., penktadienis

Lush produktų apžvalga
Tender is the Night
The Comforter

         


Šiuos Lush produktus gavau per Kalėdas - Naujuosius metus, nes juos atvežė teta, kuri gyvena toliau. Ši dovana mane labai nudžiugino, kadangi jau seniai norėjau ką įsigyti iš Lush. 

Pirmą ką išbandžiau tai - The Comforter. Putos ir burbulai buvo milžiniški, negalėjau įsivaizduoti jų didesnių. Taip pat vanduo nusidažė rožine spalva, atrodė labai mielai (galite matyti nuotraukoje).Kvapas buvo labai saldus, tačiau ilgiau pabuvus vonioje nebegalėjau užuosti to kvapo. Vis dėlto kvapas išsilaikė ilgai.

Kaip naudoti?

,,Mėgaukitės Holivudiniais kalnais, kurie atsiras kai šį burbuliukų kamuoliuką pakišite po tekančiu vandeniu.''

Taip pat jau esu išbandžiusi ir masažuojamąjį muiliuką - Tender is the Night. Šis muiliukas kvepia labai stipriai, tad nenaudoju labai dažnai. Tačiau man patinka išlipus iš dušo pasinaudoti šiu Tender is the Night masažuojamuoju muiliuku. 

Kaip naudoti?

,,Sušildykite  jį tarp savo rankų ir įtrinkite į odą - nesvarbu tai jūsų ar jūsų draugės oda - neskubėk ir gerai masažuok.''

Vakar išbandžiau - Rose Jam, kai juo išsitryniau kūną pasklido kvapas ir pasijaučiau lyg gėlių darželį. Dar šiandien kvapą jaučiu sklindant nuo mano rankų.


Galbūt jūs jau esate ką išbandžiusios? Kokia nuomonė apie jus? O gal turit patarti ką nusipirkti iš Lush? 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

paskaitykite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...