Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Lush produktų apžvalga
Tender is the Night
The Comforter

         


Šiuos Lush produktus gavau per Kalėdas - Naujuosius metus, nes juos atvežė teta, kuri gyvena toliau. Ši dovana mane labai nudžiugino, kadangi jau seniai norėjau ką įsigyti iš Lush. 

Pirmą ką išbandžiau tai - The Comforter. Putos ir burbulai buvo milžiniški, negalėjau įsivaizduoti jų didesnių. Taip pat vanduo nusidažė rožine spalva, atrodė labai mielai (galite matyti nuotraukoje).Kvapas buvo labai saldus, tačiau ilgiau pabuvus vonioje nebegalėjau užuosti to kvapo. Vis dėlto kvapas išsilaikė ilgai.

Kaip naudoti?

,,Mėgaukitės Holivudiniais kalnais, kurie atsiras kai šį burbuliukų kamuoliuką pakišite po tekančiu vandeniu.''

Taip pat jau esu išbandžiusi ir masažuojamąjį muiliuką - Tender is the Night. Šis muiliukas kvepia labai stipriai, tad nenaudoju labai dažnai. Tačiau man patinka išlipus iš dušo pasinaudoti šiu Tender is the Night masažuojamuoju muiliuku. 

Kaip naudoti?

,,Sušildykite  jį tarp savo rankų ir įtrinkite į odą - nesvarbu tai jūsų ar jūsų draugės oda - neskubėk ir gerai masažuok.''

Vakar išbandžiau - Rose Jam, kai juo išsitryniau kūną pasklido kvapas ir pasijaučiau lyg gėlių darželį. Dar šiandien kvapą jaučiu sklindant nuo mano rankų.


Galbūt jūs jau esate ką išbandžiusios? Kokia nuomonė apie jus? O gal turit patarti ką nusipirkti iš Lush? 


Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

,,Gyvenimo bangos'' Mira Beluci stilius

Miros nuotrauka paimta iš čia
Miros nuotrauka paimti iš čia.
Lietuvoje pradėjo rodyti naują turkų serialą ,,Gyvenimo bangos'' ir nuo pat pradžių tapau juo apsėsta. (hahaha) Jau rodo 2 sezoną ir vis dar nenustojau jo žiūrėti. Iš pat pradžių keletas žmonių juokėsi iš manęs, kad žiūriu turkiškus serialus, tačiau ir patys pradėjo juos žiūrėti ir juos taip pat labai pritraukė. 
Viena iš pagrindinių veikėjų Mira Beluci studentė iš turtingos šeimos. Man ji labai graži ir jos stilius man labai patinka, žinoma, yra drabužių, kurie man nelabai patinka, tačiau laaaaabaiii norėčiau visos jos drabužių spintos. Tad pasirinkau keletą jos aprangos tipų ir atkartojau. Pasirinkau šias, nes turėjau bent panašius drabužius ir šiaip jos patiko. :)
Jeigu norite daugiau spauskite Google +.
Ar jūs žiūrite šį serialą - ,,Gyvenimo bangos''? Ar jums patinka Mira ir jos stilius? Būtų šaunu jeigu ir jūs atkartotumėte jos aprangą ir nusifotografuotumėte bei įkeltumėte nuotrauką čia į komentarus. Ači…

My Makeup Table

Labas!
Visai neseniai Olesės knygoje perskaičiau, kad makiažo priemonių negalima laikyti vonios kambariuose dėl drėgmės. Ir štai kur dabar viską laikau... Nusikėliau (tiksliau mama nukėlė) muzikinį centrą ir atsirado daug vietos, bet dabar nebėra daug vietos (hahaha).
Kur jūs laikote makiažo priemones?
twitterinstagram | facebook | bloglovin | tumbr

Mano atostogų makiažo kosmetinė

Aš iškeliauju 6 dienoms į Lenkiją, daiktus krautis pradėjau prieš 4 dienas. Visų pirma susikroviau kosmetines su vaistais, makiažu ir kitomis higienos priemonėmis. Žinoma, galvojant apie savo blogą visą laiką, nusprendžiau pasidalinti su jumis ką įsidėjau į makiažo kosmetinę.
Makiažui sudėti pasirinkau šviesiai rožinę kosmetinę, kuri yra vidutinio dydžio. Nei per maža, nei per didelė. Ji būtent tokia kokios man ir reikėjo mano makiažui. Atidarykime ir pažiūrėkime kas jos viduje. :)
Aš įsidėjau savo makiažo šepetėlius tuos, kurios naudoju dažniausiai. Galite matyti, kad ten yra Ecotools šepetėliai skirti skaistalams, maskuojamajai priemonei, akių šešėliams, akių linijai ir blakstienoms bei antakiams, nežinomos firmos šepetėliai skirti pudrai ir akių šešėliams. Patariu nusipirkti Ecotools makiažo šepetėlių rinkinį, nes šie šepetėliai labai švelnūs. Žinoma, juos turite prižiūrėti kaip ir visus kitus.

Šiuos dalykėlius pasiėmiau todėl, kad į Lenkiją važiuoju ne tik tam, kad pailsėčiau, be…