2015 m. balandžio 5 d., sekmadienis

Mano plaukai šiomis dienomis - prieš ir po


Šią nuotrauką sunkoka kelti, nes nesijaučiu pakankamai užtikrinta savo plaukais. Nemėgstu jų tiek, kad galėčiau demonstruoti. Ypač pirmoji nuotrauka... Nemaniau, kad mano plaukai tuo metu iš tiesų taip atrodė... Kadangi dar keletas žmonių sakė kaip gražiai atrodo plaukai, neskubėjau kirpti, kad ir kaip norėjau. Vėliau sesuo ir klasiokė pasakė jog tikrai reikėtų pakirpt galus. Tada susiprotėjau ir nusprendžiau apsilankyti kirpykloje. 

Nežinau kodėl, bet daug kas šiuo metu nori nusikirpti plaukus trumpai, aš ne išimtis. (hahaha) Tai pastebėjo pati kirpėja. Kai ji baigė man kirpti plaukus, pamaniau, kad užteks trumpio, tačiau vėliau kai pamačiau gale esančius plaukus ir kai išvažiavau į parduotuvę, nusprendžiau, kad galėjau ir dar trumpiau pasikirpti. Bet...

Esu labai patenkinta dabartiniais savo plaukais ir nebesiruošiu jų pakirpti, nes priekiniai plaukai labai trumpi ir krenta į priekį ant veido, reikės prie to priprasti. :-) Kaip dažnai į kirpyklą einate jūs? Ar ir jums yra ta būsena kai norisi nusikirpti plaukus trumpai?
2 komentarai:

 1. your hair looks nice, i like having mine shorter at the moment :)

  danielle | avec danielle

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Thank you :-) How I said in my blog post - most girls want to cut their hair shortly. :-) Thank you for your comment.

   Panaikinti

paskaitykite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...