Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Mano plaukai šiomis dienomis - prieš ir po


Šią nuotrauką sunkoka kelti, nes nesijaučiu pakankamai užtikrinta savo plaukais. Nemėgstu jų tiek, kad galėčiau demonstruoti. Ypač pirmoji nuotrauka... Nemaniau, kad mano plaukai tuo metu iš tiesų taip atrodė... Kadangi dar keletas žmonių sakė kaip gražiai atrodo plaukai, neskubėjau kirpti, kad ir kaip norėjau. Vėliau sesuo ir klasiokė pasakė jog tikrai reikėtų pakirpt galus. Tada susiprotėjau ir nusprendžiau apsilankyti kirpykloje. 

Nežinau kodėl, bet daug kas šiuo metu nori nusikirpti plaukus trumpai, aš ne išimtis. (hahaha) Tai pastebėjo pati kirpėja. Kai ji baigė man kirpti plaukus, pamaniau, kad užteks trumpio, tačiau vėliau kai pamačiau gale esančius plaukus ir kai išvažiavau į parduotuvę, nusprendžiau, kad galėjau ir dar trumpiau pasikirpti. Bet...

Esu labai patenkinta dabartiniais savo plaukais ir nebesiruošiu jų pakirpti, nes priekiniai plaukai labai trumpi ir krenta į priekį ant veido, reikės prie to priprasti. :-) Kaip dažnai į kirpyklą einate jūs? Ar ir jums yra ta būsena kai norisi nusikirpti plaukus trumpai?
Komentarai

 1. your hair looks nice, i like having mine shorter at the moment :)

  danielle | avec danielle

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Thank you :-) How I said in my blog post - most girls want to cut their hair shortly. :-) Thank you for your comment.

   Panaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

,,Gyvenimo bangos'' Mira Beluci stilius

Miros nuotrauka paimta iš čia
Miros nuotrauka paimti iš čia.
Lietuvoje pradėjo rodyti naują turkų serialą ,,Gyvenimo bangos'' ir nuo pat pradžių tapau juo apsėsta. (hahaha) Jau rodo 2 sezoną ir vis dar nenustojau jo žiūrėti. Iš pat pradžių keletas žmonių juokėsi iš manęs, kad žiūriu turkiškus serialus, tačiau ir patys pradėjo juos žiūrėti ir juos taip pat labai pritraukė. 
Viena iš pagrindinių veikėjų Mira Beluci studentė iš turtingos šeimos. Man ji labai graži ir jos stilius man labai patinka, žinoma, yra drabužių, kurie man nelabai patinka, tačiau laaaaabaiii norėčiau visos jos drabužių spintos. Tad pasirinkau keletą jos aprangos tipų ir atkartojau. Pasirinkau šias, nes turėjau bent panašius drabužius ir šiaip jos patiko. :)
Jeigu norite daugiau spauskite Google +.
Ar jūs žiūrite šį serialą - ,,Gyvenimo bangos''? Ar jums patinka Mira ir jos stilius? Būtų šaunu jeigu ir jūs atkartotumėte jos aprangą ir nusifotografuotumėte bei įkeltumėte nuotrauką čia į komentarus. Ači…

My Makeup Table

Labas!
Visai neseniai Olesės knygoje perskaičiau, kad makiažo priemonių negalima laikyti vonios kambariuose dėl drėgmės. Ir štai kur dabar viską laikau... Nusikėliau (tiksliau mama nukėlė) muzikinį centrą ir atsirado daug vietos, bet dabar nebėra daug vietos (hahaha).
Kur jūs laikote makiažo priemones?
twitterinstagram | facebook | bloglovin | tumbr

Mano atostogų makiažo kosmetinė

Aš iškeliauju 6 dienoms į Lenkiją, daiktus krautis pradėjau prieš 4 dienas. Visų pirma susikroviau kosmetines su vaistais, makiažu ir kitomis higienos priemonėmis. Žinoma, galvojant apie savo blogą visą laiką, nusprendžiau pasidalinti su jumis ką įsidėjau į makiažo kosmetinę.
Makiažui sudėti pasirinkau šviesiai rožinę kosmetinę, kuri yra vidutinio dydžio. Nei per maža, nei per didelė. Ji būtent tokia kokios man ir reikėjo mano makiažui. Atidarykime ir pažiūrėkime kas jos viduje. :)
Aš įsidėjau savo makiažo šepetėlius tuos, kurios naudoju dažniausiai. Galite matyti, kad ten yra Ecotools šepetėliai skirti skaistalams, maskuojamajai priemonei, akių šešėliams, akių linijai ir blakstienoms bei antakiams, nežinomos firmos šepetėliai skirti pudrai ir akių šešėliams. Patariu nusipirkti Ecotools makiažo šepetėlių rinkinį, nes šie šepetėliai labai švelnūs. Žinoma, juos turite prižiūrėti kaip ir visus kitus.

Šiuos dalykėlius pasiėmiau todėl, kad į Lenkiją važiuoju ne tik tam, kad pailsėčiau, be…