Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Mano plaukai šiomis dienomis - prieš ir po


Šią nuotrauką sunkoka kelti, nes nesijaučiu pakankamai užtikrinta savo plaukais. Nemėgstu jų tiek, kad galėčiau demonstruoti. Ypač pirmoji nuotrauka... Nemaniau, kad mano plaukai tuo metu iš tiesų taip atrodė... Kadangi dar keletas žmonių sakė kaip gražiai atrodo plaukai, neskubėjau kirpti, kad ir kaip norėjau. Vėliau sesuo ir klasiokė pasakė jog tikrai reikėtų pakirpt galus. Tada susiprotėjau ir nusprendžiau apsilankyti kirpykloje. 

Nežinau kodėl, bet daug kas šiuo metu nori nusikirpti plaukus trumpai, aš ne išimtis. (hahaha) Tai pastebėjo pati kirpėja. Kai ji baigė man kirpti plaukus, pamaniau, kad užteks trumpio, tačiau vėliau kai pamačiau gale esančius plaukus ir kai išvažiavau į parduotuvę, nusprendžiau, kad galėjau ir dar trumpiau pasikirpti. Bet...

Esu labai patenkinta dabartiniais savo plaukais ir nebesiruošiu jų pakirpti, nes priekiniai plaukai labai trumpi ir krenta į priekį ant veido, reikės prie to priprasti. :-) Kaip dažnai į kirpyklą einate jūs? Ar ir jums yra ta būsena kai norisi nusikirpti plaukus trumpai?
Komentarai

 1. your hair looks nice, i like having mine shorter at the moment :)

  danielle | avec danielle

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Thank you :-) How I said in my blog post - most girls want to cut their hair shortly. :-) Thank you for your comment.

   Panaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Paplūdimio garbanos be garbanoklio

Visi žinome, kad jau vasara, turiu omeny, kad dar nežino, kad jau birželis... Aš stengiuosi vasaros netapatinti tik su paplūdimiu, tačiau kitiems vasara ir yra laikas paplūdimyje. Jeigu tu mergina, tai tikriausiai žinai, kad norisi atrodyti gražiai net paplūdimyje (o gal reikia sakyti ypač paplūdimyje?). Todėl šiandien nusprendžiau su jumis pasidalinti savo paplūdimio garbanomis, kurias pasidariau be garbanoklio. Kaip tokias pasidaryti? Paprastai. Jums tereikia išsiplauti galvą ir, jeigu plaukai linkę lengvai garbanotis, palaukt kol išdžius, o jeigu nėra linkę garbanotis arba sunkiai garbanojasi, tada drėgnus, susukti. Aš pasirinkau juo susukti į 4 kaseles ir tas kaseles į 4 kuodelius. Po keletos valandų juos tiesiog paleidau ir truputį supurškiau su plaukų laku, kad ilgiau laikytų. 
Štai jums ir garbanos nenaudojant garbanoklio. Tikiuosi jums patiko mano įrašas ir jeigu taip ir yra, tada spauskite Google + ir parašykite komentarą žemiau, su malonumu jį perskaitysiu. :)

Kokia jūsų mėg…

,,Gyvenimo bangos'' Mira Beluci stilius

Miros nuotrauka paimta iš čia
Miros nuotrauka paimti iš čia.
Lietuvoje pradėjo rodyti naują turkų serialą ,,Gyvenimo bangos'' ir nuo pat pradžių tapau juo apsėsta. (hahaha) Jau rodo 2 sezoną ir vis dar nenustojau jo žiūrėti. Iš pat pradžių keletas žmonių juokėsi iš manęs, kad žiūriu turkiškus serialus, tačiau ir patys pradėjo juos žiūrėti ir juos taip pat labai pritraukė. 
Viena iš pagrindinių veikėjų Mira Beluci studentė iš turtingos šeimos. Man ji labai graži ir jos stilius man labai patinka, žinoma, yra drabužių, kurie man nelabai patinka, tačiau laaaaabaiii norėčiau visos jos drabužių spintos. Tad pasirinkau keletą jos aprangos tipų ir atkartojau. Pasirinkau šias, nes turėjau bent panašius drabužius ir šiaip jos patiko. :)
Jeigu norite daugiau spauskite Google +.
Ar jūs žiūrite šį serialą - ,,Gyvenimo bangos''? Ar jums patinka Mira ir jos stilius? Būtų šaunu jeigu ir jūs atkartotumėte jos aprangą ir nusifotografuotumėte bei įkeltumėte nuotrauką čia į komentarus. Ači…

BACK. AGAIN.

Sveiki.

Tiesą pasakius nelabai žinau, kodėl vėl atsirado noras rašyti. Nors, geriau pagalvojus, jis niekada nebuvo dingęs, tik vis atrodydavo, kad tam nėra laiko ir mano pomėgis rašyti lyg užsislėpdavo po "laiko trūkumo" kauke.

Galbūt mane paskatino perskaityta Zoe's knyga ,,Girl Online" trečioji dalis ir visai neseniai per anglų kalbos pamoką darytas skaitymas (vienas iš tekstų buvo - ,,Why bloggers started to write their blogs"), bet vėl noriu blogginti.

Jau 2016 m. ties rašymu blog'e buvau sustojusi, o dabar tapau abituriente... (tai neįtikima, kaip greitai bėga metai). Ar turėsiu pakankamai laiko (vėl tas laikas)? Dar nežinau, nes būsiu apkrauta mokslais. Mokslais. Mokslais. Taip pat net neįsivaizduoju ką rašysiu. Manau, leisiu sau improvizuoti. Neužsidarysiu ties tam tikra sfera, bet ieškosiu to, kas man patiktų.

Nenoriu žadėti, kad rašysiu vieną kartą per savaitę ar du kartus per mėnesį, bet vos tik turėsiu ką rašyti - rašysiu. Nes tam ir sugrįžau.

Ka…