2015 m. spalio 29 d., ketvirtadienis

Halloween Faces


Lietuvoje ši šventė nėra labai populiari, tačiau jaunimas dažnai susigalvoja ją švęsti ir ''pasipuošia'' kuo baisiau. Ir man buvo užėjęs noras pabandyti kaip nors pasidažyti, kad atrodyčiau nors kiek baisiau. (žinoma gal kažkam visai nebaisu tai, kaip atrodau, bet kiekvieno skirtingas skonis)

Pasirinkau juodą įvaizdį: veido pagrindas tas pats, kaip ir paprasto makiažo, lūpas pasidažiau (nepatikėsit) su akių kontūro pieštuku, akis - su juodu akių šešėliu. Pasipuošiau katytės ausytėmis, kurias pati pasisiuvau prieš kokius 4 metus, kuomet ruošiausi šokių halloween'ui. Plaukai - natural.


Tiesą pasakius, nežinau kas čia. Tiesiog patepliojau veidą ir tiek. Kai įpusėjau maniau, kad bus griaučiai, tačiau labai norėjau raudonų lūpų - gavosi lyg bučiau kažkas susijęs su krauju... O kadangi man tinka ausytės, tai jas užsidėjusi išvis pasiklydau kas aš. Iš pradžių dar galvojau gal katės skeletas, tačiau ir į tai visai nepanašu. :D


Galbūt jūs žinote į ką panaši trečioje nuotraukoje? Savo spėjimus rašykite komentaruose!! Be to, ar žadate jūs švęsti helovyną? Jeigu taip, tai kuo būsite?


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

paskaitykite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...