Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

#Jaunosios melagės

Sveikos, panelytės.
Ar aš minėjau, kad tam tikrą dalį laisvalaikio praleidžiu žiūrėdama serialus. Turiu net savo mėgstamiausiųjų TOP 5.

  1. ,,Vampyro dienoraščiai" (,,The Vampire Diaries")
  2. ,,Jaunasis vilkas" (,,Teen Wolf")
  3. ,,Jaunosios melagės" (,,Pretty Little Liars")
  4. ,,Beverli Hilsas 90210" (Beverly Hills 90210")
  5. ,,Choras" (,,Glee")
Pamačius pas kitas bloggeres tokio tipo įrašus, pagalvojau: ,,Kodėl ir man nesukūrus panašių?". Ir štai aš jau rašau mano apgalvotą įrašą. Tačiau šįkart rašysiu tik apie vieną serialą - ,,Jaunosios melagės".


1) Kurios iš ,,Jaunųjų melagių" stilius labiausiai apibūdina tavo?
Mano stilius, turbūt, panašus į Spencer Hasting ir Emily Fields kartu sudėjus. Mėgstu gražiai atrodyti, bet ne per daug išsipuošti. Žinoma, kartais reikia save palepinti. Manau šis abiejų merginų stilių derinys atitiktų ir mano.Vieną dieną aš pasipuošiu labiau, kitą apsirengiu paprasčiau. Galbūt kažkas norėtų ginčytis, nesiginčykit, nereikia. 


2) Kieno ir kokį rūbą norėtum pasisavinti iš ,,Jaunųjų melagių"?
Visiškai pasisavinti norėčiau Emily'ės šias dvi striukes.3) Kurios merginos makiažas tau labiausiai patinka? O kuris labiausiai atitinka tavo kasdienį makiažą?
Nemėgstu labai daug dažytis, labiau mėgstu natūralų įvaizdį, o seriale visos merginos ir yra padažytos labai natūraliai, todėl jų visų makiažas atitinka mano kasdienį makiažą. 

4) Kuo jos panašios į tave arba kuo tu panaši į jas?
Aš panaši į Spencer tuo, kad turiu visai neblogą galvą ant pečių, į Aria, nes mėgstu skaityti ir kartais kuriu, Emily, nes mėgstu sportuoti, Hanna, nes man nėra nesvarbu kaip aš atrodau, Allison 
5) Kurią iš penkių merginų norėtum suvaidinti?
Sunkus klausimas, į kurį atsakymo neturiu. Visos savaip įdomios, visas norėčiau suvaidint. Jei kas lieptų pasirinkti, sakyčiau geriau jau pats (pati) sakykit ką turiu suvaidint ir tikrai mielai tai padaryčiau.


6) Tavo A teorija.
Anksčiau maniau, kad tai Allison, o dabar net nebežinau. Pažiūrėjus naująją seriją (4 sezono 24 seriją) visai pasimečiau. Jokios teorijos. Mačiau demotyvaciją:

,, 127 sezonas. Visos penkios merginos švenčia,
 nes pagaliau išsiaiškino kas yra A, jis A sėdi kalėjime. 
Bešvenčiant jos gauna SMS
 ,,Dabar mano eilė
-B"
Visko gali būti. Gal šį serialą žiūrėsime kartu su savo anūkais? (haha)

7) Mėgstamiausia filmo citata.
,, -Aria, tu maža, bet drąsi."

Štai ir baigėsi mano klausimai ir atsakymai. Tikiuosi jums patiko. Parašykit komentarą savo mėgstamiausią serialo citatą, spauskit Google +1, dalinkitės. Susitiksime visai netrukus.

Kisses -A

Tiksliau

- Aqua, vis tiek 

Kisses -A.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Paplūdimio garbanos be garbanoklio

Visi žinome, kad jau vasara, turiu omeny, kad dar nežino, kad jau birželis... Aš stengiuosi vasaros netapatinti tik su paplūdimiu, tačiau kitiems vasara ir yra laikas paplūdimyje. Jeigu tu mergina, tai tikriausiai žinai, kad norisi atrodyti gražiai net paplūdimyje (o gal reikia sakyti ypač paplūdimyje?). Todėl šiandien nusprendžiau su jumis pasidalinti savo paplūdimio garbanomis, kurias pasidariau be garbanoklio. Kaip tokias pasidaryti? Paprastai. Jums tereikia išsiplauti galvą ir, jeigu plaukai linkę lengvai garbanotis, palaukt kol išdžius, o jeigu nėra linkę garbanotis arba sunkiai garbanojasi, tada drėgnus, susukti. Aš pasirinkau juo susukti į 4 kaseles ir tas kaseles į 4 kuodelius. Po keletos valandų juos tiesiog paleidau ir truputį supurškiau su plaukų laku, kad ilgiau laikytų. 
Štai jums ir garbanos nenaudojant garbanoklio. Tikiuosi jums patiko mano įrašas ir jeigu taip ir yra, tada spauskite Google + ir parašykite komentarą žemiau, su malonumu jį perskaitysiu. :)

Kokia jūsų mėg…

,,Gyvenimo bangos'' Mira Beluci stilius

Miros nuotrauka paimta iš čia
Miros nuotrauka paimti iš čia.
Lietuvoje pradėjo rodyti naują turkų serialą ,,Gyvenimo bangos'' ir nuo pat pradžių tapau juo apsėsta. (hahaha) Jau rodo 2 sezoną ir vis dar nenustojau jo žiūrėti. Iš pat pradžių keletas žmonių juokėsi iš manęs, kad žiūriu turkiškus serialus, tačiau ir patys pradėjo juos žiūrėti ir juos taip pat labai pritraukė. 
Viena iš pagrindinių veikėjų Mira Beluci studentė iš turtingos šeimos. Man ji labai graži ir jos stilius man labai patinka, žinoma, yra drabužių, kurie man nelabai patinka, tačiau laaaaabaiii norėčiau visos jos drabužių spintos. Tad pasirinkau keletą jos aprangos tipų ir atkartojau. Pasirinkau šias, nes turėjau bent panašius drabužius ir šiaip jos patiko. :)
Jeigu norite daugiau spauskite Google +.
Ar jūs žiūrite šį serialą - ,,Gyvenimo bangos''? Ar jums patinka Mira ir jos stilius? Būtų šaunu jeigu ir jūs atkartotumėte jos aprangą ir nusifotografuotumėte bei įkeltumėte nuotrauką čia į komentarus. Ači…

BACK. AGAIN.

Sveiki.

Tiesą pasakius nelabai žinau, kodėl vėl atsirado noras rašyti. Nors, geriau pagalvojus, jis niekada nebuvo dingęs, tik vis atrodydavo, kad tam nėra laiko ir mano pomėgis rašyti lyg užsislėpdavo po "laiko trūkumo" kauke.

Galbūt mane paskatino perskaityta Zoe's knyga ,,Girl Online" trečioji dalis ir visai neseniai per anglų kalbos pamoką darytas skaitymas (vienas iš tekstų buvo - ,,Why bloggers started to write their blogs"), bet vėl noriu blogginti.

Jau 2016 m. ties rašymu blog'e buvau sustojusi, o dabar tapau abituriente... (tai neįtikima, kaip greitai bėga metai). Ar turėsiu pakankamai laiko (vėl tas laikas)? Dar nežinau, nes būsiu apkrauta mokslais. Mokslais. Mokslais. Taip pat net neįsivaizduoju ką rašysiu. Manau, leisiu sau improvizuoti. Neužsidarysiu ties tam tikra sfera, bet ieškosiu to, kas man patiktų.

Nenoriu žadėti, kad rašysiu vieną kartą per savaitę ar du kartus per mėnesį, bet vos tik turėsiu ką rašyti - rašysiu. Nes tam ir sugrįžau.

Ka…