Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

P.T.P. Sausainius


Sveikos mano draugės,
Vakar gaminau sausainius pagal naują receptą ir man pasisekė! Buvau tokia laiminga, kad nusprendžiau su Jumis pasidalinti šiuo receptu, gaminimo procesu ir savo gaminimo nuotraukomis.
Šiuos sausainius teko gaminti ne todėl, kad pati sugalvojau, bet todėl jog šiandien, Kovo 4 d. mokykloje buvo Kaziuko mugė. Pardavinėjau šiuos šokoladinius sausainiukus, geriau nesakysiu kiek uždirbau, nes tikrai nedaug. Ha ha ha. :-)

Jums reikės: 


Šokolado 140g
Sviesto arba kepinių margarino 50g
1 kiaušinio
Kakavos 1 šaukštas
Cukraus 80g
Vanilinio cukraus 1 šaukštelis
Miltų 3 šaukštai
Kepimo miltelių 1 šaukštelio
(arba sodos puse šaukštelio)
Druskos žiupsnelio
Cukraus pudros 1 šaukštas
1 žingsnis. Karštame vandenyje ištirpiname sviestą ir šokoladą.
1 žingsnio 2 pav. Jau ištirpintas sviestas ir šokoladas

2 žingsnis.Į dubenį įmušame kiaušinį ir suberiame cukrų.
3 žingsnis. Išplakame kiaušinį ir cukrų iki putų.
4 žingsnis. Supilame į dubenį su kiaušinio ir cukraus puta ištirpintą šokoladą ir sviestą.
5 žingsnis. Gerai išmaišome.
6 žingsnis. Suberiame miltus, kepimo miltelius (sodą), druską ir kakavą. Išmaišome.
7 žingsnis. Išmaišome  ir tešlą nunešame į šaldytuvą ir palaikome jame 1 val. 
8 žingsnis. Įkaitiname orkaitę iki 180 laipsnių
9 žingsnis. Išklojame skardą kepimo popieriumi ir suformuojame sausainiukus.
10 žingsnis. Po 10 -15 min Ištraukiame skardą ir sausainiukus sudedame į lėkštę ar padėklą.
Pabaigoje ant sausainių galite užberti cukraus pudros. 

Skanaus!! 

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Paplūdimio garbanos be garbanoklio

Visi žinome, kad jau vasara, turiu omeny, kad dar nežino, kad jau birželis... Aš stengiuosi vasaros netapatinti tik su paplūdimiu, tačiau kitiems vasara ir yra laikas paplūdimyje. Jeigu tu mergina, tai tikriausiai žinai, kad norisi atrodyti gražiai net paplūdimyje (o gal reikia sakyti ypač paplūdimyje?). Todėl šiandien nusprendžiau su jumis pasidalinti savo paplūdimio garbanomis, kurias pasidariau be garbanoklio. Kaip tokias pasidaryti? Paprastai. Jums tereikia išsiplauti galvą ir, jeigu plaukai linkę lengvai garbanotis, palaukt kol išdžius, o jeigu nėra linkę garbanotis arba sunkiai garbanojasi, tada drėgnus, susukti. Aš pasirinkau juo susukti į 4 kaseles ir tas kaseles į 4 kuodelius. Po keletos valandų juos tiesiog paleidau ir truputį supurškiau su plaukų laku, kad ilgiau laikytų. 
Štai jums ir garbanos nenaudojant garbanoklio. Tikiuosi jums patiko mano įrašas ir jeigu taip ir yra, tada spauskite Google + ir parašykite komentarą žemiau, su malonumu jį perskaitysiu. :)

Kokia jūsų mėg…

,,Gyvenimo bangos'' Mira Beluci stilius

Miros nuotrauka paimta iš čia
Miros nuotrauka paimti iš čia.
Lietuvoje pradėjo rodyti naują turkų serialą ,,Gyvenimo bangos'' ir nuo pat pradžių tapau juo apsėsta. (hahaha) Jau rodo 2 sezoną ir vis dar nenustojau jo žiūrėti. Iš pat pradžių keletas žmonių juokėsi iš manęs, kad žiūriu turkiškus serialus, tačiau ir patys pradėjo juos žiūrėti ir juos taip pat labai pritraukė. 
Viena iš pagrindinių veikėjų Mira Beluci studentė iš turtingos šeimos. Man ji labai graži ir jos stilius man labai patinka, žinoma, yra drabužių, kurie man nelabai patinka, tačiau laaaaabaiii norėčiau visos jos drabužių spintos. Tad pasirinkau keletą jos aprangos tipų ir atkartojau. Pasirinkau šias, nes turėjau bent panašius drabužius ir šiaip jos patiko. :)
Jeigu norite daugiau spauskite Google +.
Ar jūs žiūrite šį serialą - ,,Gyvenimo bangos''? Ar jums patinka Mira ir jos stilius? Būtų šaunu jeigu ir jūs atkartotumėte jos aprangą ir nusifotografuotumėte bei įkeltumėte nuotrauką čia į komentarus. Ači…

BACK. AGAIN.

Sveiki.

Tiesą pasakius nelabai žinau, kodėl vėl atsirado noras rašyti. Nors, geriau pagalvojus, jis niekada nebuvo dingęs, tik vis atrodydavo, kad tam nėra laiko ir mano pomėgis rašyti lyg užsislėpdavo po "laiko trūkumo" kauke.

Galbūt mane paskatino perskaityta Zoe's knyga ,,Girl Online" trečioji dalis ir visai neseniai per anglų kalbos pamoką darytas skaitymas (vienas iš tekstų buvo - ,,Why bloggers started to write their blogs"), bet vėl noriu blogginti.

Jau 2016 m. ties rašymu blog'e buvau sustojusi, o dabar tapau abituriente... (tai neįtikima, kaip greitai bėga metai). Ar turėsiu pakankamai laiko (vėl tas laikas)? Dar nežinau, nes būsiu apkrauta mokslais. Mokslais. Mokslais. Taip pat net neįsivaizduoju ką rašysiu. Manau, leisiu sau improvizuoti. Neužsidarysiu ties tam tikra sfera, bet ieškosiu to, kas man patiktų.

Nenoriu žadėti, kad rašysiu vieną kartą per savaitę ar du kartus per mėnesį, bet vos tik turėsiu ką rašyti - rašysiu. Nes tam ir sugrįžau.

Ka…