2014 m. gruodžio 28 d., sekmadienis

Mano Kalėdų dovanos


Dažniausiai per Kalėdas gauname dovanų, kurių prašėme arba leidome jas parinkti artimiesiems ir draugams. Nors dovanos nėra pati svarbiausia šios šventės dalis, visada džiaugiames jas gavę. 

Šiais metais rašiau laišką, kuriame buvo nemaža norimų daiktų. Nežinau kodėl man taip sunku garsiai pasakyti savo norus. Gal jums tai atrodo kvaila, bet tokia jau aš - savo norus visada mieliau užrašau į kokią nors užrašų knygutę ar ant lapelio nei pasakau kokiam nors žmogui. 

Visas dovanas matote nuotraukoje, tačiau keletą aptarsiu. 

Telefono dėklas - kai tik užsidėjau šį dėklą ant telefono jaučiausi lyg bučiau gavusi naują telefoną. Atrodo kitoks ekranas, kitas telefonas. O pats dėklas man labai mielas.

Liemenė - ją užsidėjau ir supratau - man ji taip patinka, kad nenori jos nusimauti. Nors ji nei užsisega, nei užsitraukia, nei turi ilgas rankoves, tačiau šilumos suteikia labai daug. 

Nagų lakas - labai dėkoju savo draugei, ji žino kas tokia, ir labai džiaugiuosi, kad gavau būtent tokios spalvos nagų laką. Senokai norėjau kreminės spalvos, kad galėčiau vaikščioti į mokyklą taip nulakuotais nagais.

Labai ačiū mano Kalėdų seneliams!! 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

paskaitykite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...