2015 m. gegužės 3 d., sekmadienis

Daugiausiai mano žiūrimi Youtube kanalai


Zoella. Tikras vardas šios youtuber'ės Zoe Sugg. Ji mados, grožio ir savo gyvenimo vlogger'ė (Youtube kanalas, kuriame ji kelia savo vlogus - MoreZoella). Ją pradėjau žiūrėti maždaug prieš 5 metus, tik spėju. :-) Ji man viena iš geriausių draugių. Jos vaizdo įrašai įkvepia kiekvieną, kuris žiūri juos ir aš negaliu būti laimingesnė, kad ''susipažinau'' su ja.

Jeigu ieškai kažko kas tau padėtų su gyvenimu, mada ir iš ko galėtum pasisemti grožio subtilybių, siūlau ją.

ThatcherJoe.  Šio Youtuber'io tikrasis vardas - Joe Sugg (taip, jis Zoe brolis). Jis žmogus, kuris nebijo pasijuokti iš savęs, kuris pasijuokia ir iš savo draugų. Joe - Youtuber'is, kuris tave prajuokins net jeigu esi liūdnas, jo vaizdo įrašai priverčia tave nusišypsoti.

PointlessBlogTv. Šio Youtuber'io tikrasis vardas - Alfie Deyes, jis Zoe vaikinas. Šis Youtube kanalas yra jo kasdienio gyvenimo istorija. Juos žiūriu, nes yra įdomu pamatyti jo gyvenimą ir, žinoma, juose yra Zoe.

Shay Mitchell. Ši mergina yra aktorė geriau žinoma kaip Emily Fields iš Pretty Little Liars. Aš mėgstu jos vaizdo įrašus, nes ji labai linksma ir, kiekvieną kartą kai žiūriu jos vaizdo įrašus, šypsausi.


Ar jūs žiūrite Youtube vaizdo įrašus? Kokie Youtube kanalai ar youtuber'ei jums labiausiai patinka?


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

paskaitykite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...