2015 m. gegužės 18 d., pirmadienis

Kokosų aliejaus nauda

Labas,

Šiandien norėjau parašyti apie kažką gelbstinčio ir informuoti jus apie natūralų produktą, kuris pagerins jūsų plaukų ir odos būklę - kokosų aliejų. Turiu prisipažinti pati kokosų aliejų esu išbandžiusi tik ant savo plaukų, bet greitu metu esu pasiryžusi išbandyti ir ant savo odos. Kadangi internete pilna informacijos apie šį natūralųjį produktą, nepasigėdijau ir informaciją susiradau internetiniame puslapyje. 

Ir taip, dabar galite sakyti, kad rašau ne savo išmintį, tačiau juk nei vienas žmogus negimė visko žinodamas. Mes skaitome, žiūrime ir matome, taip išmokstame. 

Taigi, kokosų aliejus yra gerai jūsų:

Plaukams. Kokosų aliejus puikus natūralus produktas suteikiantis jūsų plaukams natūralų žvilgesį, išlaiko jūsų plaukus sveikus ir skatina augimą. Jeigu jūsų plaukams trūksta baltymų, jų galite gauti taip pat iš šio aliejaus. Skaičiau, žinoma buvo galima ir suprasti, kad kokosų aliejų galima naudoti keletų būdų, pavyzdžiui kaip plaukų kaukę prieš ar po plovimo, sutepti tik galiukus arba visus plaukus, jeigu plaukai nėra linkę labai riebaluotis, galima tepti plaukų šaknis, taip atgaivinsite ir plauko struktūrą ir galvos odą, (patartina jeigu jūsų plaukai linkę greitai susiriebaluoti, geriau šaknų netepti labai dažnai arba iš vis netepti). Aliejų galima naudoti ir kaip balzamą plaukams po plovimo, formuojant šukuosenas.

Odai. Kokosų aliejus tinka bet kokiai tipo odai. Jis veiksmingas kaip drėkinamasis kremas, kaip makiažo valiklis, veido ir kūno šveitiklis, akių kremas, veido prausiklis. Būtent todėl kokosų aliejaus galima rasti daugelyje kosmetikos priemonių. Skirtingai nuo mineralinio aliejaus, kokosų aliejus neturi neigiamo poveikio. Šio aliejaus naudojimas ant odos yra saugus sprendimas apsisaugoti nuo pleiskanojančios bei sauso odos, galimybė išsigydyti keletą odos ligų.


Ar jūsų kosmetikos krepšelyje, lentynoje ar stalčiuje yra kokosų aliejus? Galbūt žinote įdomesnių būdų kaip galima jį naudoti? Atsakykite komentaruose žemiau. :)


twitter instagram | facebook | bloglovin | tumblr

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

paskaitykite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...