2014 m. liepos 31 d., ketvirtadienis

Panikos priepuoliai & baimės

 
 

Šis įrašas bus kiek kitoks, bet tikiuosi nors kiek padės.

  Mes visi ko nors bijome, nors kartais mes to patys nepripažįstame ir mums darosi gėda kalbant apie tai. Bijome eiti tamsia gatve, kad kas neužpultų, ar būti patalpoje pilnoje žmonių, būti apsuptiems ir užspeistiems į kampą. Reikia pripažinti, kad bijoti pradėjome nuo pat vaikystės. Dėl mūsų baimių kalti tiek tėvai, tiek mūsų vaizduotė, kuri mus nuveda į pačias baisiausias įsivaizduojamas vietas.
 
Tos kurios yra patyrusios panikos priepuolių, žino, kad kai apima baimė nebevaldai savo kūno. Ima blokuoti raumenis, sugebėjimą mąstyti, atima kalbos dovaną, ima pilti prakaitas, tavo pojūčiai paaštrėja: garsai aplinkui ir kvapas sustiprėja, nebesupranti ką aplink save matai, trūksta oro, svaigsta galva, širdis daužosi lyg pašėlusi, dreba visas kūnas, atrodo gali nualpti ar išprotėti. Tokią akimirką geriau (jei esate patalpoje pilnoje žmonių) išeiti į lauką pakvėpuoti oru ir atsipalaiduoti bei bandyti nusiraminti ir lėtinti kvėpavimą.
 
Dar šiais metais aš maniau turinti fobiją vorams - arachnofobiją. Visą laiką sau mintyse sakydavau: ,,Aš turiu fobiją vorams." Ir tuo patikėjau. Labai bijojau vorų, pasikviesdavau mamą ar tėtį, kad išneštų vorą iš mano kambario. Vieną kartą kai maudžiausi duše, pamačiau ant savęs vorą. Rodos, šaukdama nubraukiau vorą nuo savęs ir išbėgau lauk iš dušo. Tada tikrai buvau išsigandusi. Tačiau dabar savo baimę esu šiek tiek nugalėjusi. Labai nedrąsiai galiu mažą vorą paimti su popieriumi ir jį išmesti, nors didesnį vorą paimti... Nea... Ir toms, kurios nebijo vorų gali pasirodyti juokinga, tačiau tikrai yra tokių, kurios turi fobiją vorams.
 
Norint sau padėti ir nugalėti panikos priepuolius ir baimes, manau, reiktų atkreipti savo dėmesį į save pačią ir bandyti suprasti kas vyksta iš pradžių ir bandyti tai suvaldyti. Pavyzdžiui, jeigu imame greičiau kvėpuoti ar trūksta oro, turėtume lėtinti kvėpavimą ir išeiti į lauką ar ramią vietelę. Jeigu jums garsai darosi per garsūs, turėtumėte taip pat išeiti į ramesnę vietelę ir nusiraminti. Ir niekada nepasiduoti panikos priepuoliams.

Viso šio įrašo esmė būtų: jūs ne vienos patiriate panikos priepuolius ar turite kažkokias baimes. Mes visi kažko bijome. Net vieną iš garsiausių britų vloggerių - bloggerių Zoe Sugg (Zoella) užplūsta panikos priepuoliai. Ši vloggerė - bloggerė yra parašiusi ne tik savo blog'e įrašą, bet ir nufilmavusi keletą vaizdo įrašu ir įkėlusi į YouTube.

Tikiuosi šis įrašas pagelbės nors vienai iš jūsų. Jeigu jums patiko, norėtumėte kažko panašaus ir jums pagelbėjo šis įrašas, prašau spauskite Google + ir komentuokite.


Nuorodos:

Zoella Youtube kanalas - čia

Zoella Blog - čia

Zoella Youtube vaizdo įrašas panikos priepuoliai... - čia

Zoella blog'o įrašas - čiatwitter | instagram | facebook | bloglovin | tumblr
 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

paskaitykite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...