Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Panikos priepuoliai & baimės

 
 

Šis įrašas bus kiek kitoks, bet tikiuosi nors kiek padės.

  Mes visi ko nors bijome, nors kartais mes to patys nepripažįstame ir mums darosi gėda kalbant apie tai. Bijome eiti tamsia gatve, kad kas neužpultų, ar būti patalpoje pilnoje žmonių, būti apsuptiems ir užspeistiems į kampą. Reikia pripažinti, kad bijoti pradėjome nuo pat vaikystės. Dėl mūsų baimių kalti tiek tėvai, tiek mūsų vaizduotė, kuri mus nuveda į pačias baisiausias įsivaizduojamas vietas.
 
Tos kurios yra patyrusios panikos priepuolių, žino, kad kai apima baimė nebevaldai savo kūno. Ima blokuoti raumenis, sugebėjimą mąstyti, atima kalbos dovaną, ima pilti prakaitas, tavo pojūčiai paaštrėja: garsai aplinkui ir kvapas sustiprėja, nebesupranti ką aplink save matai, trūksta oro, svaigsta galva, širdis daužosi lyg pašėlusi, dreba visas kūnas, atrodo gali nualpti ar išprotėti. Tokią akimirką geriau (jei esate patalpoje pilnoje žmonių) išeiti į lauką pakvėpuoti oru ir atsipalaiduoti bei bandyti nusiraminti ir lėtinti kvėpavimą.
 
Dar šiais metais aš maniau turinti fobiją vorams - arachnofobiją. Visą laiką sau mintyse sakydavau: ,,Aš turiu fobiją vorams." Ir tuo patikėjau. Labai bijojau vorų, pasikviesdavau mamą ar tėtį, kad išneštų vorą iš mano kambario. Vieną kartą kai maudžiausi duše, pamačiau ant savęs vorą. Rodos, šaukdama nubraukiau vorą nuo savęs ir išbėgau lauk iš dušo. Tada tikrai buvau išsigandusi. Tačiau dabar savo baimę esu šiek tiek nugalėjusi. Labai nedrąsiai galiu mažą vorą paimti su popieriumi ir jį išmesti, nors didesnį vorą paimti... Nea... Ir toms, kurios nebijo vorų gali pasirodyti juokinga, tačiau tikrai yra tokių, kurios turi fobiją vorams.
 
Norint sau padėti ir nugalėti panikos priepuolius ir baimes, manau, reiktų atkreipti savo dėmesį į save pačią ir bandyti suprasti kas vyksta iš pradžių ir bandyti tai suvaldyti. Pavyzdžiui, jeigu imame greičiau kvėpuoti ar trūksta oro, turėtume lėtinti kvėpavimą ir išeiti į lauką ar ramią vietelę. Jeigu jums garsai darosi per garsūs, turėtumėte taip pat išeiti į ramesnę vietelę ir nusiraminti. Ir niekada nepasiduoti panikos priepuoliams.

Viso šio įrašo esmė būtų: jūs ne vienos patiriate panikos priepuolius ar turite kažkokias baimes. Mes visi kažko bijome. Net vieną iš garsiausių britų vloggerių - bloggerių Zoe Sugg (Zoella) užplūsta panikos priepuoliai. Ši vloggerė - bloggerė yra parašiusi ne tik savo blog'e įrašą, bet ir nufilmavusi keletą vaizdo įrašu ir įkėlusi į YouTube.

Tikiuosi šis įrašas pagelbės nors vienai iš jūsų. Jeigu jums patiko, norėtumėte kažko panašaus ir jums pagelbėjo šis įrašas, prašau spauskite Google + ir komentuokite.


Nuorodos:

Zoella Youtube kanalas - čia

Zoella Blog - čia

Zoella Youtube vaizdo įrašas panikos priepuoliai... - čia

Zoella blog'o įrašas - čiatwitter | instagram | facebook | bloglovin | tumblr
 

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Paplūdimio garbanos be garbanoklio

Visi žinome, kad jau vasara, turiu omeny, kad dar nežino, kad jau birželis... Aš stengiuosi vasaros netapatinti tik su paplūdimiu, tačiau kitiems vasara ir yra laikas paplūdimyje. Jeigu tu mergina, tai tikriausiai žinai, kad norisi atrodyti gražiai net paplūdimyje (o gal reikia sakyti ypač paplūdimyje?). Todėl šiandien nusprendžiau su jumis pasidalinti savo paplūdimio garbanomis, kurias pasidariau be garbanoklio. Kaip tokias pasidaryti? Paprastai. Jums tereikia išsiplauti galvą ir, jeigu plaukai linkę lengvai garbanotis, palaukt kol išdžius, o jeigu nėra linkę garbanotis arba sunkiai garbanojasi, tada drėgnus, susukti. Aš pasirinkau juo susukti į 4 kaseles ir tas kaseles į 4 kuodelius. Po keletos valandų juos tiesiog paleidau ir truputį supurškiau su plaukų laku, kad ilgiau laikytų. 
Štai jums ir garbanos nenaudojant garbanoklio. Tikiuosi jums patiko mano įrašas ir jeigu taip ir yra, tada spauskite Google + ir parašykite komentarą žemiau, su malonumu jį perskaitysiu. :)

Kokia jūsų mėg…

Autumn already

Labas labas labas
Šį kartą noriu pasidalinti keletu rudeniškų nuotraukų. 
Praeitą savaitgalį peržiūrėjus kelių įžymybių Instagram paskyras bei Pinterest užsinorėjau ir aš gražių, meniškų bei rudeniškų nuotraukų. Nelabai pavyko įgyvendinti šį savo planą, bet keletą nuotraukų iš keliasdešimt pavyko išsaugoti telefone. Žinoma, ruduo tik įpusėjo, laiko dar yra, tik kažin ar benorėsiu fotografuotis. Aš labiau panaši į tas merginas, kurios mėgsta fotografuoti, o ne būti fotografuojamos. Todėl tikimybė maža. 
Plius čia Lietuva, negali žinoti kokie orai bus toliau, nes po kol kas tai šilta, tai šalta ir šlapia, o ryte dar ir pradeda kristi ledukai iš dangaus...

Ar jūs jau spėjote užfiksuoti rudeniškų kadrų? Gal norėtumėte jais pasidalinti? Ir galbūt net žinot kur Lietuvoje vertėtų nuvažiuoti šiuo metų laiku? 

Mano H&M norų sąrašas

Kaip matote, daugeli mano pasirinktų drabužių yra tamsios spalvos, tačiau tikiuosi, kad šviesūs aksesuarai atspindės. Nežinau, kas man pasidarė, tačiau, kaip matote, užėjo noras turėti laisvai krintančių drabužių padekoruotų skutais arba nėriniais.

Ką jūs norėtumėte nusipirkti iš H&M?? Ar jums patinka mano pasirinkimas? Palikite komentarą apačioje ir atsakykite į šiuos klausimus, nes jūsų nuomone man labai svarbi. 

twitterinstagram | facebook | bloglovin | tumblr