2014 m. liepos 12 d., šeštadienis

Birželio mėgstamiausi | Aqbuu

Sveikos, Aqbuus,
nors jau liepos mėnuo tikiuosi nepavėlavau parašyti birželio mėgstamiausius. Ir tikiuosi jums yra įdomu.
        Birželis praėjo labai greitai, negaliu patikėti, kad vienas atostogų mėnuo jau pasibaigė, o antrasis jau beveik įpusėjo. Man sunku tuo patikėti, bet nežinau kodėl. Galbūt dėl to, kad nepadariau nieko įsimintino. Dabar galvoju ,,nieko tokio dar yra du mėnesiai ką nors nuveikti'', bet tada pasibaigs liepa, eis į pabaigą rugpjūtis ir vis dar nebusiu nieko ypatingo ir įsimintino nuveikusi. Tuomet aš būsiu liūdna ir nusivylusi.
         Birželio mėnesį aš vis dar ėjau į meno mokykla, kadangi manęs laukė keletas koncertų ir neturėjau daug laiko. Iš tiesų aš buvau truputi laiminga, nes galėjau kur nors išeiti, susitikti su draugėmis. Po visų repeticijų vykome į Slovakijoje vykusį festivalį.
         Štai ir pabaiga mano birželio mėnesio istorijos, o dabar pereikime prie birželio mėgstamiausiųjų.

The Body Shop:

Tea tree BB cremas ir tea tree maskuojamasis pieštukas

Drogas:

Max factor tušas

Ted Baker:

juodas nagų lakas

Šepetėlis


Kūno purškiklis Fruttini
Reserved:

baltas sijonas
New Yorker:

šalikas
Pegasas:

knyga ,,Žiemos mergaitės''


Filmas ,,Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos''. Šis filmas buvo labai jausmingas ir romantiškas, parodantis gyvenimo sunkumus ir gyvenimo meilę. Norėdami apie tai paskaityti daugiau, sužinoti mano nuomone apsilankykite čia.

Mėgtamiausias simbolis : žvaigždė. Galbūt dėl filmo ,,Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos'' mano juodraštiniame sąsiuvinyje paraštės pripaišytos žvaigždučių.

Mėgstamiausi serialai: ,,Jaunasis vilkas'' 4 sezonas (neseniai atsiradęs) ,,Liežuvautoja'' 1 sezonas (vakar 07.11 baigiau) ir ,,Jaunosios melagės'' 5 sezonas (taip pat neseniai atsiradęs).

Mėgstamiausia citata: ,,Žmonės verkia ne todėl, kad jie yra silpni, bet todėl, kad jie buvo stiprūs per ilgai.''

Mėgstamiausia Zoe's diena (vlogas): mėgstu visus (čia), bet turbūt įsimintinausias buvo šis. Zoe napabijojo ir parodė, ne tą nuostabų Youtuber'ių gyvenimą, kuriįrodė kitomis dienomis, bet ir tas akimirkas kai atrodo jog nebegali. Už tai aš ją laaaabai gerbiu.

Mėgstamiausios dainos: jų turiu daug, tačiau pabandžiau atrinkti tas birželio mėgstamiausias, kurių klausiausi dažniausiai. Ir, žinau, keletas yra tikrai senesnių dainų, tačiau jos man vis tiek patinka.

Birdy - Without a words
Birdy - Wings
Beyonce - Pretty Hurts
Troye Sivan - The Fault In Our StarsKomentarų nėra:

Rašyti komentarą

paskaitykite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...