Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Birželio mėgstamiausi | Aqbuu

Sveikos, Aqbuus,
nors jau liepos mėnuo tikiuosi nepavėlavau parašyti birželio mėgstamiausius. Ir tikiuosi jums yra įdomu.
        Birželis praėjo labai greitai, negaliu patikėti, kad vienas atostogų mėnuo jau pasibaigė, o antrasis jau beveik įpusėjo. Man sunku tuo patikėti, bet nežinau kodėl. Galbūt dėl to, kad nepadariau nieko įsimintino. Dabar galvoju ,,nieko tokio dar yra du mėnesiai ką nors nuveikti'', bet tada pasibaigs liepa, eis į pabaigą rugpjūtis ir vis dar nebusiu nieko ypatingo ir įsimintino nuveikusi. Tuomet aš būsiu liūdna ir nusivylusi.
         Birželio mėnesį aš vis dar ėjau į meno mokykla, kadangi manęs laukė keletas koncertų ir neturėjau daug laiko. Iš tiesų aš buvau truputi laiminga, nes galėjau kur nors išeiti, susitikti su draugėmis. Po visų repeticijų vykome į Slovakijoje vykusį festivalį.
         Štai ir pabaiga mano birželio mėnesio istorijos, o dabar pereikime prie birželio mėgstamiausiųjų.

The Body Shop:

Tea tree BB cremas ir tea tree maskuojamasis pieštukas

Drogas:

Max factor tušas

Ted Baker:

juodas nagų lakas

Šepetėlis


Kūno purškiklis Fruttini
Reserved:

baltas sijonas
New Yorker:

šalikas
Pegasas:

knyga ,,Žiemos mergaitės''


Filmas ,,Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos''. Šis filmas buvo labai jausmingas ir romantiškas, parodantis gyvenimo sunkumus ir gyvenimo meilę. Norėdami apie tai paskaityti daugiau, sužinoti mano nuomone apsilankykite čia.

Mėgtamiausias simbolis : žvaigždė. Galbūt dėl filmo ,,Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos'' mano juodraštiniame sąsiuvinyje paraštės pripaišytos žvaigždučių.

Mėgstamiausi serialai: ,,Jaunasis vilkas'' 4 sezonas (neseniai atsiradęs) ,,Liežuvautoja'' 1 sezonas (vakar 07.11 baigiau) ir ,,Jaunosios melagės'' 5 sezonas (taip pat neseniai atsiradęs).

Mėgstamiausia citata: ,,Žmonės verkia ne todėl, kad jie yra silpni, bet todėl, kad jie buvo stiprūs per ilgai.''

Mėgstamiausia Zoe's diena (vlogas): mėgstu visus (čia), bet turbūt įsimintinausias buvo šis. Zoe napabijojo ir parodė, ne tą nuostabų Youtuber'ių gyvenimą, kuriįrodė kitomis dienomis, bet ir tas akimirkas kai atrodo jog nebegali. Už tai aš ją laaaabai gerbiu.

Mėgstamiausios dainos: jų turiu daug, tačiau pabandžiau atrinkti tas birželio mėgstamiausias, kurių klausiausi dažniausiai. Ir, žinau, keletas yra tikrai senesnių dainų, tačiau jos man vis tiek patinka.

Birdy - Without a words
Birdy - Wings
Beyonce - Pretty Hurts
Troye Sivan - The Fault In Our StarsKomentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Paplūdimio garbanos be garbanoklio

Visi žinome, kad jau vasara, turiu omeny, kad dar nežino, kad jau birželis... Aš stengiuosi vasaros netapatinti tik su paplūdimiu, tačiau kitiems vasara ir yra laikas paplūdimyje. Jeigu tu mergina, tai tikriausiai žinai, kad norisi atrodyti gražiai net paplūdimyje (o gal reikia sakyti ypač paplūdimyje?). Todėl šiandien nusprendžiau su jumis pasidalinti savo paplūdimio garbanomis, kurias pasidariau be garbanoklio. Kaip tokias pasidaryti? Paprastai. Jums tereikia išsiplauti galvą ir, jeigu plaukai linkę lengvai garbanotis, palaukt kol išdžius, o jeigu nėra linkę garbanotis arba sunkiai garbanojasi, tada drėgnus, susukti. Aš pasirinkau juo susukti į 4 kaseles ir tas kaseles į 4 kuodelius. Po keletos valandų juos tiesiog paleidau ir truputį supurškiau su plaukų laku, kad ilgiau laikytų. 
Štai jums ir garbanos nenaudojant garbanoklio. Tikiuosi jums patiko mano įrašas ir jeigu taip ir yra, tada spauskite Google + ir parašykite komentarą žemiau, su malonumu jį perskaitysiu. :)

Kokia jūsų mėg…

Autumn already

Labas labas labas
Šį kartą noriu pasidalinti keletu rudeniškų nuotraukų. 
Praeitą savaitgalį peržiūrėjus kelių įžymybių Instagram paskyras bei Pinterest užsinorėjau ir aš gražių, meniškų bei rudeniškų nuotraukų. Nelabai pavyko įgyvendinti šį savo planą, bet keletą nuotraukų iš keliasdešimt pavyko išsaugoti telefone. Žinoma, ruduo tik įpusėjo, laiko dar yra, tik kažin ar benorėsiu fotografuotis. Aš labiau panaši į tas merginas, kurios mėgsta fotografuoti, o ne būti fotografuojamos. Todėl tikimybė maža. 
Plius čia Lietuva, negali žinoti kokie orai bus toliau, nes po kol kas tai šilta, tai šalta ir šlapia, o ryte dar ir pradeda kristi ledukai iš dangaus...

Ar jūs jau spėjote užfiksuoti rudeniškų kadrų? Gal norėtumėte jais pasidalinti? Ir galbūt net žinot kur Lietuvoje vertėtų nuvažiuoti šiuo metų laiku? 

Mano H&M norų sąrašas

Kaip matote, daugeli mano pasirinktų drabužių yra tamsios spalvos, tačiau tikiuosi, kad šviesūs aksesuarai atspindės. Nežinau, kas man pasidarė, tačiau, kaip matote, užėjo noras turėti laisvai krintančių drabužių padekoruotų skutais arba nėriniais.

Ką jūs norėtumėte nusipirkti iš H&M?? Ar jums patinka mano pasirinkimas? Palikite komentarą apačioje ir atsakykite į šiuos klausimus, nes jūsų nuomone man labai svarbi. 

twitterinstagram | facebook | bloglovin | tumblr