2014 m. liepos 16 d., trečiadienis

Ted Baker

Sveikos, Aqbuus.
            Nors šią dovaną gavau jau seniai ir jeigu buvote atidžios turėjote ją pastebėti prie kalėdinių dovanų. Ir nors jau dėkojau už šią dovaną, vis tiek, padėkų niekada nebus per daug. Todėl dar kartelį ačiū, Erikute, kad padovanojai man šią dėžutę.
            Kai gavau šią dovaną nenutuokiau kas ten. Buvo supakuota, tad ėmiau plėšti popierių ir pamačiau metalinę labai mielą dėžutę, kuri galėjo žadėti bet ką.Tada ,,Ted Baker'' vardas man nieko nesakė. Buvo netikėta kai atidariau dėžutę. Joje radau...


Rožinis nagų lakas

Auksinis nagų lakas

Juodas nagų lakas

Sidabrinis nagų lakas

Mano mėgstamiausias nagų lakas iš šios kolekcijos yra juodas. Jis labai gerai ir lygiai padengia nago paviršių. Taip pat pakoreguoja nago formą, žinoma, jeigu gerai nusilakuojate. :-) Ir nesijaudinkite jeigu neišeina iš karto gražiai nusilakuoti nagų. Turite praktikuoti, vis bandyti iš naujo ir vieną kartą jums tikrai pasiseks.
 
Taip pat iš šios kolekcijos man patinka rožinis nagų lakas, tačiau ne vasarą. Aš jį mėgstu labiau kai reikia eiti į mokyklę, nes jis nėra ryškus. Nusilakavus nagą šia spalva jis atrodo labai natūraliai, tik su trupučiu rožinės spalvos. Išbandytas ir su sidabriniu ant viršaus. Atrodo puikiai.
 
Auksinio nagų lako nelabai naudoju, bet buvau užsilakavusi ir atrodė tikrai... Auksinis. :-) 

 
xoxo,
 
Aqbuu
 
 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

paskaitykite

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...